Taanlaste massilised protestid saatsid sundvaktsineerimis seaduse prügikasti

Paul Joseph Watson | Summit News

Pärast üheksa päeva kestnud avalikke proteste on Taanis loobutud seadusest, mis oleks andnud võimudele õiguse inimestele sunniviisiliselt koroonaviiruse vaktsiini süstida.

Nö epideemia seadus oleks andnud Taani valitsusele õiguse kehtestada kohustuslikud karantiinimeetmed kõigile, kes on nakatunud ohtlikesse haigustesse. Kuid kõige rohkem ärritas inimesi just vaktsineerimisega seotud seaduse osa.

“Taani tervishoiuametil on õigus määratleda inimeste rühmad, keda tuleb vaktsineerida, et ohjeldada ja kõrvaldada ohtlik haigus,” teatab Local.

“Inimesi, kes keelduvad ülaltoodust, võib mõnes olukorras sundida füüsilise kinnipidamise teel ja seejuures on lubatud kasutada politsei abi.”

Kuid pärast üheksa päeva kestnud uue epideemia seaduse vastaseid proteste on see lõpuks prügikasti visatud.

Kuna koroonaviiruse vaktsiin on silmapiiril, mõtlevad valitsused kõikjal maailmas selle üle, milliseid karistusmeetmeid võiks rakendada nende vastu, kes keelduvad end vaktsineerimast.

Eelmisel nädalal selgus, et nii Ticketmaster kui ka lennufirmad plaanivad keelduda nende inimeste lennujaamadesse ja lennukitesse lubamisest, kes ei suuda tõendada, et nad on vaktsineeritud.

Kuigi avalikud protestid suudavad ametivõime takistada ja inimesed ei lase end sunniviisiliselt vaktsineerida võib lõppkokkuvõttes ikkagi juhtuda, et vaktsineerimisest keeldujatel muutub praktiliselt võimatuks igasugune ühiskondliku elu nautimine, ühistranspordi kasutamine ja isegi töö leidmine.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments