Austraalia endine senaator: COVIDi paanika taga on „Suure Lähtestamise“ („Great Reset“) agenda

Paul Joseph Watson | Infowars

Austraalia endine senaator Cory Bernardi ütles Sky News Austraaliale, et COVIDi paanika taga on Davosi eliidi miljardäride “suure lähtestamise” agenda, mis näeb ette püsivaid sotsiaalseid ja majanduslikke muutusi.

Bernardi sõnul on „jätkuvas pandeemiapaanikas midagi ebatavalist” ning ta viitab meditsiiniekspertidele, kes „praegu tunnistavad, et riikide sulgemised ei toimi”. Samuti palus ta inimestel „kaaluda, kas töös on mõni muu agenda”.

Tõepoolest kutsus Maailma Terviseorganisatsiooni COVID-19 eriesindaja dr David Nabarro hiljutises intervjuus ajakirjale The Spectator maailma liidreid üles lõpetama riikide sulgemised kui esmase kontrollimeetme, kuna need teevad „vaesed inimesed veel palju vaesemaks“.

Seejärel tõstis Bernardi esile Maailma Majandusfoorumi asutaja ja tegevjuhi Klaus Schwabi kommentaare, kes kuulutas teistele globalistidele, et COVID-19 on tõestanud, et vana süsteem on ebapiisav, ja et „praegu on ajalooline hetk võidelda mitte ainult … viiruse vastu, vaid ka mõjutada süsteemi… koroonajärgse ajastu tarvis.”

„(Hr Schwab) möönab, et COVID on uus ettekääne käivitada „Green New Deal“ (uus roheline kokkulepe), mida kliimapaanika õhutajad, kasulõikajad ja kõikvõimas valitsus on aastaid peale surunud,“ ütles Bernardi ja lisas, et „ülemaailmne reageerimine COVIDile on olnud rohelise sotsialisti unistus“.

Endine senaator märkis, et koroonaviiruse pandeemia on hõlbustanud võimalust kehtestada väga sarnased survemeetmed selleks, mida tehnokraadid on varem püüdnud kliimamuutuse lipu all õigustada, nimelt tootmiste sulgemiseks, kütuse tarbimise ja lennureiside vähendamiseks ning kodaniku- ja liikumisvabaduse piiramiseks.

„Mis te arvate, miks Austraalia rohelised on viimastel kuudel nii vaiksed olnud … sest nende poliitiline agenda ärkab ellu?“ küsis Bernardi.

„Pärast aastakümneid kestnud kliimamuutustega seotud valesid ja maailma rikaste eliidi propagandat valitsuste sundimiseks on sotsid kasutanud meedia tekitatud hüsteeriat rahvatervise pärast kui oma viimast majanduse hävitamise relva,“ lisas ta.

Rõhutades, kui palju ühtesid ja samu teadlasi, kes on veennud valitsusi kehtestama äärmiselt karme sulgemisi, osalesid ka ÜRO valitsustevahelise kliimamuutuste rühma (IPCC) arvutimodelleerimisel, mis esitas muret tekitavaid globaalse soojenemise prognoose, järeldab Bernardi, et COVIDiga seotud sulgemised näevad suuresti välja nagu „Green New Deal“ ja neil on samasugune katastroofiline mõju maailmamajandusele.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments