Andro Roos: rahandusministeeriumi eelnõu näol on tegemist hiiliva bolševismiga

Peeter Proos | Vanglaplaneet

28. oktoobril 2020 avaldatud saates “Serviti” vestles Andro Roos Andres Raidiga rahandusministeeriumi plaanitavast uuest hoiu-laenuühistu seaduse eelnõust.

Tartu Hoiu-laenuühistu juhatuse esimees Andro Roosi sõnul on rahandusministeeriumi ametnike plaanitava eelnõu näol tegemist Eesti täna suhteliselt vabas majanduses bolševismi hiiliva juurutamise sooviga, millega soovitakse maha suruda Eesti kui kodanikeriigi aluspõhimõtet ja omanike õigust oma omandi puutumatusele.

Ka Hoiu-laenuühistute Maailmanõukogu (WOCCU) ning Hoiu-laenuühistute Euroopa Võrgustik (ENCU) nõustuvad, et rahandusministeeriumi kavandatav eelnõu läheb vastuollu vaba ettevõtluse printsiipidega.

Andres Raidi intervjuud Andro Roosiga saab vaadata Uute Uudiste Youtube kanalilt. Mingisugusel põhjusel on see video märgitud „registriväliseks“ ja kanali sisu hulgast seda ei leia. Intervjuu vaatamiseks peab teadma video täpset aadressi.

Millistel põhjustel Uute Uudiste toimetus sellise otsuse vastu võttis on ebaselge, aga peidetud intervjuud saab vaadata siit.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments