Baltimaades juurutatakse ülemaailmset koroonakrediidi süsteemi

Peeter Proos | Vanglaplaneet

Alates 12. oktoobrist tuleb Läti sisenemiseks end elektrooniliselt registreerida. Covidpass.lv lehel asuv vorm tuleb täita 48 tundi enne riiki sisenemist. Vormi, mille peavad täitma nii täiskasvanud kui ka lapsed, tuleb kirja panna nimi, isikukood, kontaktnumber ja aadress, samuti riigid, kus inimene on viibinud eelneva 14 päeva jooksul enne Lätti sisenemist. Peale andmete sisestamist saadab süsteem inimesele personaalse QR-koodi, mida tuleb piiril näidata.

Politseil on õigus autosid peatada ja kontrollida, kas inimestel on vastav vorm täidetud. Nõude mitte täitmise eest võib inimesi oodata 10 kuni 2000 € rahatrahv.

Alles selle kuu alguses allkirjastasid Eesti peaminister Jüri Ratas ja Maailma Terviseorganisatsiooni peadirektor Tedros Adhanom Ghebreyesus nö ühiste kavatsuste protokolli, mis lubab Eesti ettevõtjatel ja teadlastel alustada tööd digitaalse immuniseerimispassi, X-tee lahenduste ja muude projektide kallal.

Peaminister Ratas ütles, et: „Pandeemia on maailmale näidanud, et kriisiolukorras on meil vaja globaalset usalduse ankrut. Turvalist ja usaldusväärset kohta, kus liikmesriigid saavad vajadusel juhiseid otsida. Maailma Terviseorganisatsioon saab mängida ülemaailmses digitaalse tervise juhtimises tohutut rolli“.

Samuti avaldas peaminister lootust, et niinimetatud kollase vaktsineerimiskaardi digitaliseerimine avab ukse laiemale koostööle. „Järgmine samm oleks luua ülemaailmne usalduse arhitektuur, mida liikmesriigid ja WHO saaksid hõlpsalt kasutada mis tahes muu piiriülese teenuse loomiseks, sillutades teed tõeliselt ülemaailmsele terviseandmete vahetusele.“

Eestis on juba kasutusel mobiilirakendus nimega HOIA, mis teavitab koroonaviirusesse nakatunute lähikontaktseid ja annab neile käitumiseks tarvilikke juhtnööre.

Samuti arendatakse Eestis samasugust süsteemi, mida Läti juba kasutab. Andmeturbafirma Guardtime poolt on loodud digitaalne immuunsustasku, mille põhiline idee on, et inimene saaks esitada enda kohta käivat infot ja teine pool, olgu selleks kes tahes, saaks seda kontrollida. Ning MTÜ Back To Work arendab koos avaliku sektori spetsialistidega Digitaalset immuunsuspassi, mis kogub SYNLABi koroonaviiruse testide andmeid ning testitud inimesed saavad jagada enda testi tulemusi kolleegide, ülemuse või lähikondsetega ühekordse ajutise QR-koodiga.

Ja just see ongi globalistide üks peamiseid eesmärke, mida nad koroonakriisist välja püüavad pigistada. Nad meelitavad inimesed nõustuma tsentraliseeritud digitaalse märgistussüsteemiga, mille abil on võimalik elanike vabadusi lihtsasti kontrollida ja vajadusel neile piiranguid seada. Globalistide plaan on luua Hiina eeskujul ülemaailmne koroonakrediidi süsteem, mille abil inimkond järjest süvenevatele „uue normaalsuse“ reeglitele allutada.

guest
1 Comment
vanemad
uuemad Enim hinnatud
Inline Feedbacks
View all comments
LEIA PATSULA
LEIA PATSULA
14. okt. 2020 14:21

HIRMUTAV ON SEE ET INIMESED ON SELLEGA NÕUS JA VÕTAVADKI KUI UUT NORMAALSUST,ARU SAAMATA MIDA SEE KAASA TOOB.PEAVOOLU MEEDIA TEEB KÕIK SELLEKS..TEISITI MÕTLEJAID NAERUVÄÄRISTATAKSE..HEA NÄIDE 13.10 ETV ,,SUUD PUHTAKS,,