Hispaanlased kasutasid meditsiinilise türannia vastast vahendit

Peeter Proos | Vanglaplaneet

Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) jätkab inimeste hirmutamist koroonaviirusega väites, et COVID-19 surmade arv hakkab oktoobris-novembris Euroopas tõusma.

Ja seda ajal kui Rootsis, kus ei ole kehtestatud ei karantiinireegleid ega maski kandmise kohustust, on koroonaviirusega nakatunute arv jätkuvalt languses ja seda isegi olukorras kus on tehtud rekordarv teste.

Hoolimata sellest, et iga päevaga on maailmas järjest rohkem inimesi, kes mõistavad, et koroonakriis kasutatakse ära inimkonna allutamiseks, jätkavad võimud kodanike nahutamist, kes ei allu valitsuste poolt kehtestatud absurdsetele koroonareeglitele, millest tõsise viiruse korral nii või naa kasu ei oleks.

Austraalias arreteerivad politseinikud vägivaldselt vanureid, kes ei kanna maski, reportereid, kes püüavad kajastada koroonaproteste, sikutavad inimesi kontrollpunktides autodest välja jne.

Sama trendi on märgata Kanadas, kus mõningates piirkondades karistatakse karantiininõude rikkujaid kuni poole aasta pikkuse vangistuse ja 750 000 kanada dollari suuruse trahviga.

Hispaanias arreteeris politsei äärmiselt jõuliselt 14 aastase poisi, kes keeldus maski kandmast ning ka nooruki ema, kuna politsei sõnutsi ründas ta politseinike.

Õnneks on aga mõned hispaanlased mõistnud, kuidas sellisele meditsiinilisele türanniale vastama peab. Hulk hispaanlasi astus ühe vanaproua kaitseks välja kui politsei tahtis teda maski mittekandmise eest arreteerida. Politseinikud püüdsid naist rahvahulga seast kätte saada, kuid inimesed tõmbasid naise politseinike käest lahti. Viimastel ei jäänud muud üle, kui rahva sajatuste saatel minema jalutada.

Just see ongi vastus meditsiinilisele türanniale, mida koroonaviirust ettekäändeks tuues üle maailma järjest hoolsamalt rakendatakse.

guest
2 Comments
vanemad
uuemad Enim hinnatud
Inline Feedbacks
View all comments
Heli Nommik
Heli Nommik
20. sept. 2020 15:21

Ka Eestis tõstab teadlikus juba pead ja aina rohkem tuleb juurde inimesi,kes saab aru,milleks meile covid19 on saadetud. Loodame,et lõpuks julgeme ka meie tänavatele minna…

Irma Orpana
Irma Orpana
16. okt. 2020 23:45
Reply to  Heli Nommik

Loodan väga, ise levitan pidevalt covid19 vastast infot, ei lepi nõuete ning piirangutega. Pole siiani veel kordagi, ringi liikudes maski kandnud, ega desinfitseerinud enda käsi nõuete kohaselt, vaidlen, kus saan ja teen selgitus tööd ning soovitan võtta loogika appi…