ÜRO peasekretär: Koroonaviirus annab globalistidele võimaluse ehitada uut maailmakorda

Peeter Proos | Vanglaplaneet

Laupäeval, 18. juulil toimunud Nelson Mandela Fondi virtuaalsel mälestusloengul ütles ÜRO peasekretär António Guterres, et koroonaviirus on paisanud maailma sügavamasse majanduslangusesse pärast Teist Maailmasõda, vahendab Postimees. „Sada miljonit inimest paisatakse vaesusesse. Me näeme ajalooliste mõõtmetega näljahädasid,“ ütles Guterres.

Guterrese sõnul on ÜRO jõupingutused maailma vaesusest ja ebavõrdsusest välja toomiseks saanud suure tagasilöögi. ÜRO peasekretäri mure seisneb eelkõige selles, et koroonakriis mõjutab eelkõige mitteametlikke töötajaid, väikeettevõtteid ja naisi. Samuti pidavat see suurendama ebavõrdsust tervishoiuteenuste sektoris ning mingisugusel moel tekitab see ka kliimamuutusega seonduvaid ohte.

Muidugi mõista tuleb ÜRO peasekretäriga nõustuda, sest probleemid on tõe poolest tõsised. Kuid Guterrese sõnade tegelik eesmärk on kiirendada ÜRO Agenda 2030 tegevuskava elluviimist. Agenda 2030 deklaratsiooni kohaselt on peamine eesmärk kaotada kõikjal vaesus ning tagada väärikus ja hea elukvaliteet kõigile, samas arvestades looduskeskkonna võimekusega.

Dokumendis kirjeldatakse kõlavalt kuidas aastaks 2030 on maailmast kadunud vaesus ja ebavõrdsus nagu siseneks me kohe globaalsesse utoopiasse. Sellist kuvandit on inimestele lihtne müüa, sest kes ei unistaks rahust maailmas ja mõnusast elust. Kuid kahjuks on see jutt liiga ilus, et olla tõsi.

Juhin tähelepanu, et mitte üheski selle dokumendi punktis ei mainita eesmärki saavutada inimestele vabadust. Samuti pole selgitatud kuidas kirja pandud eesmärgid täide viiakse. Iga punkt selles ÜRO tegevuskavas on saavutatav läbi tsentraliseeritud valitsuse kontrolli ja totalitaarse võimu, mis sarnanevad kommunismile.

Kui lugeda tervet dokumenti ning kui suudate näha läbi ilustatud fraasidest, mõistate kiirelt, et see dokument ei kirjelda midagi muud kui kõikide riikide vallutamist ülemaailmse valitsuse poolt.

Nii nagu ka varem korduvalt välja toodud on koroonakriis planeeritud just selleks, et kiirendada globalistide maailmavalitsuse kehtestamise ja uue maailmakorra ehitamise plaane. Selle ütles ka ÜRO peasekretär Guterres ise selgelt välja rõhutades, et „inimkond on murdepunktis ning koroonaviirus on loonud maailma liidrite jaoks võimaluse üles ehitada võrdsem ja jätkusuutlikum maailm“.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments