Royal Society presidendi sõnul tuleks maskidest keeldujaid avalikult häbistada nagu roolijoodikuid

Paul Joseph Watson | Infowars.com

Royal Society (Londoni Kuninglik Selts) president ütles, et inimesi, kes keelduvad maski kandmisest, tuleks panna avalikku häbiposti nagu roolijoodikuid.

„Sõnum pole olnud piisavalt selge, seega ei ole inimesed mõistnud maski kandmise eeliseid või pole nendes veendunud,“ kirjutas Venki Ramakrishnan. „Olenemata põhjustest tuleb meil oma harjumusi muuta ning kanda avalikes kohtades näokatteid.“

„Olid ajad kui peale mõne napsi võtmist istuti rooli ja sõideti koju. Samuti oli täiesti tavaline sõita ilma turvavööd kasutamata. Tänapäeval peetakse selliseid tegevusi ühiskonnavastasteks ja maski mitte kandmist tuleks käsitleda täpselt sama moodi.“

Ramakrishnani tegi selle avalduse peale kahte Royal Society aruannet, mille kohaselt vähendab maskide kandmine oluliselt COVID-19 edasikandumise riski.

Samas märgib Toby Young, et Royal Society aruannetes viidatud tõendid on pehmelt öeldes ebaõiged.

See näitab taaskord, kuidas maski kandmise teema ei ole ammu enam pelgalt koroonaviirusega seotud. Sellest on saanud massilise allumise sümbol. Neid, kes ei ole nõus maske kandma, dehumaniseeritakse ja häbistatakse avalikult nö eliidi poolt.

Maskid on ka ühiskonna sulgemise sümboliks, mis on massihüsteeria abil politiseeritud ning juhtinud valitsused majandusliku enesetapu rajale.

guest
1 Comment
vanemad
uuemad Enim hinnatud
Inline Feedbacks
View all comments