Greta Thunberg ähvardas maailma juhid “vastu seina suruda”

Paul Joseph Watson | Infowars.com

Greta Thunberg ähvardas maailma juhid vastu seina suruda kui nad keelduvad kliimamuutuste vastu võitlemise nõudeid täitmast.

Itaalias peetud kõne ajal ütles teismeline kliimaaktivist, et: „Kahjuks me juba teame, mis sellest välja tuleb. Maailma liidrid püüavad vastutusest kõrvale hiilida, kuid me peame tagama, et see neil ei õnnestuks“.

„Me surume nad vastu seina ja hoolitseme selle eest, et nad teeksid oma tööd ning kaitseksid meie tuleviku,“ lisas Thunberg.

Terminit „kedagi vastu seina suruma“ on kasutanud eelkõige kommunistide ja teised autoritaarse režiimi liidrid läbi ajaloo selleks, et viidata poliitiliste vaenlaste kõrvaldamisele.

Kui mõni tuntud parempoolsetest sellist retoorikat kasutaks, tekitaks see tohutu pahameelelaine ning nõutaks selle inimese tsenseerimist.

Greta Thunberg, kes valiti äsja ajakirja Time poolt aasta inimeseks, on tänu meeletule meedia propagandale tõstetud justkui kultusjuhi staatusesse.

Rootsi õpilastele räägitakse Thunbergist usuõpetuse tundides ning lastel palutakse tema vastaseid mõnitada.

Rootsi kirikud helistavad tema auks kellasid ning eelmisel aastal kuulutas Rootsi kirik Greta „Jeesuse järeltulijaks“.

Samuti ilmus San Francisco kesklinna hiiglaslik Thunbergi seinamaal. Just selline, mis sobib suurepäraselt ühe kultusjuhi kujutamiseks.

Uue maailmakorra ehitajate peamise sihi, ühtse maailmavalitsuse ja maailmareligiooni kehtestamiseks kasutavad globalistid oma lemmik taktikat –  kaosest sünnib kord. Tarvis on vaid globaalset probleemi, et välja pakkuda globaalne lahendus. Inimtekkelise kliimasoojenemise müüt on loodud just inimkonna veelgi suuremaks kontrollimiseks ja orjastamiseks. (PP)

„Otsides uut vaenlast, mis meid ühendaks, tuli meile idee, et reostus, globaalse soojenemise oht, vee nappus ja näljahäda sobiksid hästi. Kõik need ohud on tekitanud inimtegevus… Tõeline vaenlane on siis inimkond ise.“ – Rooma Klubi raport „Esimene globaalne revolutsioon“ (1991, lk 75)

Toimetas Peeter Proos

guest
1 Comment
vanemad
uuemad Enim hinnatud
Inline Feedbacks
View all comments
Keegi Kuskil
Keegi Kuskil
18. nov. 2021 10:53

Taun on teeninud oma juraga 3 miljardit. Palju sellest on läinud kliima kasuks? Süsinikuneutraalsus on loll mõga. Mul hoovis puulehtedel mustad laigud- tähendab, et puu jaoks on süsihappegaasi liiga vähe. Plast on suurim saaste meie planeedil, just sellest tuleks alustada. Pole see elu nii ilus, et väljamõeldud probleemidega tegeleda…