Planeedi ümber kujundamine on alanud: globaalne hämardamine on plaan inimkonna hävitamiseks

2016. aastal ilmus ajakirjas Environmental Research Letters artikkel, milles kirjutati, et pole pea aegu mitte ühtegi atmosfäärikeemikut, kes usuks nn keemiajälgede ehk atmosfääri saastamise programmi olemasolu.

Kolm aastat hiljem võib The Guardianist lugeda, et „Kliima jahutamine keemiliste ühendite abil ei pruugi olla nii ohtlik kui siiani arvatud“. Artiklis kirjutatakse, et „geoinseneeria ehk meie atmosfääri muundamine keemiliste ühendite abil võib olla efektiivne vahend kliimamuutustega võitlemiseks“.

Samas artiklis viidatakse värskele ÜRO raportile, mis soovitab kliimasoojenemise mõjude vähendamiseks paisata atmosfääri vääveldioksiidi.

Vanglaplaneet toob teieni Natural Newsi asutaja Mike Adamsi artikli, mis annab väga hea ning huvitava ülevaate sellest, kuidas, miks ja millistel eesmärkidel geoinseneeriat kasutatakse ning plaanitakse kasutada. Iroonilisel kombel tugineb Adams just sama ajakirja uuele artiklile, mis alles mõned aastad tagasi väitis, et igasugused jutud geoinseneeria programmidest on fantaasia ja vandenõuteooria.


Oleme inimkonna lõpule üsna lähedal. Just nii, globalistidel on plaan hävitada maailma toidutootmine, likvideerida rohkem kui 90% inimestest, hävitada looduslikud ökosüsteemid ja saastada Maa atmosfäär. Seda kõike tehakse “keskkonnakaitse” sildi all.

Plaani kutsutakse globaalseks hämardamiseks ehk geoinseneeriaks. Tegemist on ohtliku plaaniga selleks, et pihustada atmosfääri tonnide viisi sudu, et see reostus blokeeriks päikesevalguse ja peataks globaalse soojenemise. See on täpselt see, mida hullud keskkonnateadlased soovitavad. Need samad inimesed, kes on aastaid väitnud, et keemiajäljed (chemtrails) on vandenõuteooria ja neid ei eksisteeri. Nüüd tahavad nad järsku kogu planeedi keemiaga üle pihustada, et meid globaalse soojenemise käest “päästa”.

Keemiajälgede ja geoinseneeria uus nimi on nüüd „aerosoolide paiskamine stratosfääri”

Globaalne hämardussüsteem põhineb kemikaalide paiskamisel ülemistesse atmosfääri kihtidesse. Selleks kasutatakse tuhandeid lennukeid, mis piserdavad reostust päikese blokeerimiseks. Siiani on meedia ja teadusasutused “keemiajälgede” teemat pilganud ning nimetatud seda vandenõuteooriaks. Nüüd nimetavad nad seda “aerosoolide paiskamiseks stratosfääri” ja kirjutavad sellest ka teadusajakirjades.

“Me pakume välja plaani geoinseneeria kasutuselevõtmiseks, et vähendada inimtekkelist mõju planeedile,” kirjutavad Wake Smith ja Gernot Wagner oma artiklis pealkirjaga „Stratosfääri aerosoolide süstimise taktika ja kulud esimese 15 aasta jooksul”. Selle artikli täielikku teksti saate lugeda Environmental Research Lettersi veebilehelt.

Keemiajälgede sünonüümina kasutatakse veel ka terminit geoinseneeria.

Nüüd räägivad teadlased sellest kui strateegiast, millega võidelda nn kliimamuutuse vastu – pettuse, mis on leiutatud võimunäljas globalistide poolt, kes soovivad “planeedi päästmise” nimel inimesi endale allutada.

Uuringus viidatakse konkreetsele lennukile, mida oleks vaja reostuse saavutamiseks. Vääveldioksiidi pihustamiseks atmosfääri kasutatakse “selleks ettenähtud suure kandevõimega kõrgemal kui 10 kilomeetrit lendavat tsisterni”. Uuringus pakutakse välja 4000 lendu aastas, mis maksaks igal aastal 2,25 miljardit dollarit. See peaks kestma üle 15 aasta, et tagada atmosfääri piisav saastumine päikese hämardamiseks ja globalistide eesmärkide saavutamiseks (allpool räägime sellest täpsemalt).

Kokkuvõttes selgitavad uuringu autorid, et programm nõuab, „igal aastal tuhandeid lennureise lennuki suuruste õhusõidukite abil, mis kasutavad rahvusvahelisi lennujaamu” ja seetõttu on võimatu programmi saladuses hoida.

Loomulikult on see programm juba alanud ja salatsemine pole vajalik, kui nende käes on kogu meedia- ja teadusasutused, mis käsitlevad igat keemiajälgede teemat kui hullumeelsuse erivormi. Nii et pidage meeles: hoolimata sellest, et nad saastavad taevast ja hämardavad päikest, kui sa juhid nende tegevusele tähelepanu, oled sa “vandenõuteoreetik”.

Selliseid asju nagu keemiajäljed ei ole olemas. Ei, nüüd on see “aerosoolide paiskamine stratosfääri”, mis kõlab peaaegu teaduslikult. Just nii on see programm meie nina all käima lükatud ning meedia sellest ei räägi või nimetab seda lihtsalt hullumeelsete teooriaks.

Globalistidest kontrollifriigid loodavad, et inimesed ei loeks teadusartikleid, sest geoinseneeriast räägitakse seal pidevalt ning propageeritakse seda kui “lahendust” kliimamuutuse vastu.

„Aerosoolide paiskamine stratosfääri (APS) vajab igal aastal sadade tuhandete kuni miljonite tonnide viisi materjali, et paisata see kuni 20 km kõrgusele atmosfääri” selgitavad uuringu autorid. Nende küsimus on: “Kas seda saaks teha salaja?”

Uuringus arutatakse ka õhusõidukite konstruktsiooni ja kulude üle, mis suudaksid selle reostuse ülemistesse atmosfääri kihtidesse toimetada.

2018 teatas IPCC kokkuleppest, “et pärast mõningaid modifikatsioone võivad õhusõidukid paisata madalasse stratosfääri (~ 20 km) miljoneid tonne SO2-te”.

Geoinseneeriaprogrammi üldine eesmärk on paisata atmosfääri 5 miljonit tonni SO2-te (vääveldioksiid e „smog”). Selle eesmärgi saavutamine eeldab „ratsionaalset ja arukat teadusliku APS programmi,” kirjutavad uuringu autorid, väites, et planeedi atmosfääri massiline reostamine on mingil moel „ratsionaalne ja arukas”. Samad autorid väidavad ka, et seda programmi tuleb läbi viia „humanitaar- ja keskkonnakaalutlustel”.

Šokeeriv tõde: selline programm muuda planeet Maa selliseks, et siin pole võimalik kasvatada toitu ega saa elada inimesed.

Arvestades „APS” plaani hullumeelsust, tuleb öelda, et need kliimamuutuse/globaalse soojenemise teadlased on ohtlikult nõdrameelsed sotsiopaadid ning nad tuleb peatada enne kui nad meile kõigile vee peale tõmbavad. Kui sellistele hulludele eraldatakse piisavalt valitsuse rahalisi vahendeid, siis nad lihtsalt hävitavad meie planeedi ja tsivilisatsiooni. See on aastakümnete pikkuse propaganda töö tulemus meie koolides, mis on pannud lapsed uskuma, et inimtekkeline kliimamuutus on reaalne ja sellega tuleb võidelda. Hoopis see plaan, mis on nüüd APS-i näol välja pakutud, et tegeleda olematu probleemiga, toob kaasa globaalse hävingu, millega lapsi globaalse soojenemise eest hoiatatakse.

Kui see globaalsed reostamise / muutmise programm jätkub, võivad kaasneda järgmised laastavad tagajärjed. Eriti, kui seda kasutatakse ajal, kui päikese aktiivsus on madalam, mis kiirendab globaalset jahtumist.

# 1) Globaalne toidutootmise kokkuvarisemine – geoinseneeriast tingitud  päikesekiirguse vähenemine koos loomuliku madala päikeseaktiivsustsükliga võib toidukultuuride tootmist kogu maailmas oluliselt vähendada. See tooks kaasa toiduhindade tõusu ja toiduvarde vähenemise, suurendades inimeste rahulolematust ja nö kliimapõgenike arvu, kes toidunappuses arenenud riikidesse suunduvad.

# 2) D-vitamiini puudulikkusest põhjustatud kasvajate tõus. Planeedi pinnale jõudva päikesekiirguse vähendamine süvendaks D-vitamiini puudujääke, mis soodustab vähktõve tekkimist kogu maailmas. Praegu on päikesevalgus peamine D-vitamiini allikas miljarditele maailma kodanikele. Päikese tumendamisega kaasneksid kohutavad tagajärjed neile miljonitele, kes kannatavad D-vitamiini puudujäägi all.

# 3) Õhusaaste suurenemise tõttu langeb üldine IQ. Teaduslikult on leitud, et õhusaaste suurenemine vähendab laste IQ-d. Lisaks on dokumenteeritud, et õhusaaste kahjustab lapse DNA-d juba emaüsas.

# 4) Elupaikade ja ökosüsteemide massiline hävinemine päikesevalguse vähenemise ja madala temperatuuri tõttu. Reostusest põhjustatud päikesekiirguse langus võib hävitada terveid ökosüsteeme nagu näiteks vihmametsad. Merelised ökosüsteemid sõltuvad samuti suurel määral päikesekiirgusest, et võimendada ookeanitaimede fotosünteesi. Need on põhilised toidu allikad mereelukatele. Päikese tumendamine avaldaks laastavaid tagajärgi kõigile planeedi ökosüsteemidele.

# 5) Ülemaailmse happevihmade suur kasv, mis hävitab metsad ja põllukultuurid. Vääveldioksiidi massiline atmosfääri pritsimine põhjustab aja jooksul SO2-he hajutamist atmosfääri madalamatesse kihtidesse. Seal seguneb see vihmaga ja tekib väävelhape, mida teatakse kui happevihma. See happevihm hävitab metsad ja toidukultuurid ning põhjustab põllukultuuride muldade hapestumist, destabiliseerib mulla mikroobid ja põhjustab laialdast saagi kadu.

# 6) Vähendab taimede poolt toodetud hapniku, mida on vaja inimeste, primaatide ja imetajate ellujäämiseks. Peaaegu kõik taimed sõltuvad fotosünteesis päikesekiirgusest, sest kasutavad “kütusena” CO2-te ja toodavad kõrvalsaadusena hapnikku (O2). Päikesekiirguse vähendamine keemjajälgedega vähendaks ka taimede hapniku tootmist ja globaalset hapnikutaset. Lõppkokkuvõttes lämmatab see inimesed, primaadid ja imetajad. Isegi EPA (Ameerika Ühendriikide Keskkonnakaitseagentuur) möönab, et SO2 raskendab inimeste hingamist.

Isegi EPA nõustub, et vääveldioksiid on ohtlik saasteaine, mis raskendab inimeste hingamist

Päikesekiirguse vähendamiseks soovitavad geoinseneerid kasutada vääveldioksiidi, mis on teada tuntud saasteaine.

„Lühiajaline kokkupuude SO2-ga võib kahjustada inimese hingamisteid ja raskendada hingamist,” hoiatab EPA. „Gaasiline SOx võib kahjustada puid ja taimi, kahjustades lehestikku ja vähendada kasvu. SO2 ja muud vääveloksiidid võivad soodustada happevihmade teket, mis võib kahjustada tundlikke ökosüsteeme,” kirjutab EPA.

Pole mingit kahtlust, et vääveldioksiid on saasteaine. See on suits (või tehniliselt, reageerides tekitab suitsu). Ja see plaan, et atmosfääri SO2-ga saastamine kuidagi päästab planeedi, pole muud kui väga ohtlik vaimuhaiguse vorm. See, et selliseid skeeme tutvustatakse teaduse sildi all, näitab vaid seda, mis on teadusest tänaseks saanud.

Miks peaks mõni mõistlik organisatsioon otsima võimalust planeedi massiliseks saastamiseks ja hävitama toidukultuurid, metsad, imetajad, primaadid ja isegi inimesed? Selgub, et vastus on veelgi šokeerivam kui ettepanek ise.

See polnud väga kaua aega tagasi, kui teadlased hoiatasid “globaalse jahenemise” ja läheneva jääaja eest

Alles põlvkond tagasi hoiatasid teadlased, et planeeti ohustab globaalne külmenemine ja lähenemas on uus jääaeg. See oli 1970. ja 1980. aastate alguse kliima-paanika. Tänased vanemad teadlased mäletavad neid hoiatusi üsna selgelt. Inimestele räägiti, et kui ei leita moodust kuidas planeeti üles soendada, siis kõik surevad, sest Maa muutub jääpalliks.

90-ndate alguses hakkasid teadlased rääkima hoopis teist juttu ning väitsid, et probleemiks on nüüd suur kuumus. Ja jälle öeldi inimestele, et kui nad midagi ei muuda, siis inimkond sureb globaalse soojenemise tagajärjel. Umbes kümmekond aastat hiljem, kui selgus, et valitsuse teadustööga tegelevad petturid võltsisid kõiki andmeid, mis viitasid soojenemisele, muudeti see hoopis kliimamuutuseks, sest teaduslikult ei suutnud nad tõestada ei soojenemist ega ka külmenemist.

Siin on TIME Magazine’i ajakirja esikaas aastast 1977, mis hoiatab: “Kuidas jääda ellu läheneval jääajal?” Lugejaid innustatakse planeeti päästma artikliga: “51 asja mida teha, et sinust kasu oleks.”

Täna kuuleme me igasugu jaburdusi nendelt teadlastelt, kes väidavad, et kliima ei muutunud enne 1920. aastat, enne seda kui leiutati sisepõlemismootor ja suurenes inimtegevus. Nüüd aga pommitab massimeedia meid pidevalt sellega, et kui me ei saasta Maa atmosfääri suduga, siis me kõik sureme süsinikdioksiidi kõrge taseme kätte. Süsinikdioksiidi, mis on tähtsuselt number üks toitaine taimedele, metsadele ja põllukultuuridele.

Nüüd on teadlased otsustanud, et peavad mürgistama atmosfääri, et võidelda kliimamuutustega ning terve hulk heausklikke kodanike maailmas on veendunud, et see on suurepärane idee. Muidugi mõista on see, mida nad plaanivad, katastroofiline kogu planeedi eluvormidele. Pidage meeles, et läbi valitsuste tagatud programmide kaudu tahetakse atmosfääri piserdada miljardeid tonne vääveldioksiidi. Nüüd tekib küsimus: kas see on tahtlik inimkonna hävitamine? Kui see tõesti nii on, siis kes on sellise plaani autor?

Geoinseneeria on planeediülene relvasüsteem, mida kasutatakse inimeste elimineerimiseks, et kasutada seda planeeti mõnel muul eesmärgil

See on ebamugav tõde, millest Al Gore teile ei räägi. See millest me siin räägime, on Maa planeeritud muutmine selliseks, et see täidaks mõnda muud eesmärki. Ning muu eesmärgi all mõtlen ma seda, et see ei sobiks enam inimeste elupaigaks.

Selleks, et inimesed saaksid Maal elada ja areneda ei ole tarvis tekitada massilist reostust, happevihmasid, toidukultuuride hävinemist, hapniku kahandamist ning päikese hämardamist. Selle asemel tuleks vähendada reostust, toetada taimede kasvu, suurendada põllukultuuride viljakust ja kaitsta maailma ökosüsteeme reostuse eest. See oleks mõistlik tegevus, mida iga inimene sooviks teha.

Kuid me oleme allutatud neile kahtlase väärtusega geoinseneeria süsteemidele, mis on otseselt vastuolus iga planeedi Maa säästva elu põhimõttega. Hoolimata sellest nimetatakse seda programmi planeedi päästmiseks, isegi kui see hävitab inimeste elu võimalikkuse Maal.

Vägisi tuleb meelde Tom Cruise film Oblivion.  Filmi sisu seisneb selles, et Cruise tegelane arvab, et ta kaitseb inimkonda, kuid tegelikult (teadmatult) töötab ta maaväliste olendite heaks, kes varastavad Maa ressursse ja hävitavad inimesi. See on kõigi aegade parim ulmefilm ja selle sisu on väga sarnane sellega, mis praegu geoinseneeria sildi all toimub.

Kes (või mis) tahaks muuta atmosfääri, alandada hapniku taset, hävitada toiduvarud ja hävitada inimeste tsivilisatsiooni? Vastus peaks olema lihtne: miski, mis konkureerib inimestega ja ei näe neis midagi mille poolest inimesed kasulikud oleksid.

Madala hapnikutasemega keskkond sobiks pigem mõnele maavälisele eluvormile, mis pole pärit Maa ökosüsteemist. Maa pinnale jõudva päikesekiirguse vähendamine muudaks planeedi palju mugavamaks elupaigaks eluvormidele, mis pärinevad selliselt planeedilt, mis asub oma kodupäikesest kaugemal, kui meie Maa meie enda päikesest.

See tõstatab ilmselge, kuid veidrana kõlava küsimuse: kas globalistid valmistavad Maad ette inimkonna järgseks ajaks? Ning kas kliimamuutuse takistamise näol on tegemist varjatud plaaniga, mille all saab heauskseid veenda, et massiline taeva reostamine on julge plaan inimkonna päästmiseks, mitte hävitamiseks? Ehk on “kliimamuutus” hoopis kosmiline vale lipu pettus, mis on algusest peale loodud selleks, et veenda Maa elanikke toetama nende enda väljasuretamist? Arvestades seda, kuidas “kliimamuutustega” võitlemise nimel planeedi atmosfääri lõhutakse, peame me arvestama ka sellise võimalusega, hoolimata sellest, et see tundub väga hullumeelne ja jabur.

Miks on järsku kõik globalistid hakanud rääkima Marsile põgenemisest ja Marsi elamiskõlblikuks muutmisest, et inimesed suudaksid seal ellu jääda? Miks püüavad globalistid meeleheitlikult muuta Maa atmosfääri ja teha inimeste elu siin võimalikult ebameeldivaks? Miks on viimasel ajal keskendutud Arktika seemnepangale, et säilitada seemneid ja valmistuda globaalseks kataklüsmiks? Miks paljud globalistid ehitavad maa-aluseid punkreid?

Mul ei ole küll vastuseid kõikidele nendele küsimustele, kuid ma tean, et muinasjutt kliimamuutusest ja sellest, kuidas me peame planeeti taeva mürgitamisega päästma, on täielik ulme ja korralik ajupesu.

Teisest küljest, kui inimesed on tõesti nii lollid, et hävitavad oma planeedi selle päästmise nimel, siis võib-olla nad ei kvalifitseerugi olema osa intellektuaalsest universumist. Lõppude lõpuks on tegemist loodusliku valikuga ja ehk on tegemist kosmilise IQ testiga, et vaadata kas inimkond on nii loll, et on valmis suvalise muinasjutu põhjal enesetappu sooritama.

Hetkel tundub väga, et see vastus on “Jah”.

Toimetas: Peeter Proos

guest
9 Comments
vanemad
uuemad Enim hinnatud
Inline Feedbacks
View all comments
Anonüümne
Anonüümne
30. juuni 2019 10:52

veel üks aerosoolitamise põhjus siin:
https://youtu.be/3Q4EGdp7Sy8?t=1936

Anonüümne
Anonüümne
4. okt. 2019 13:43

Väga ümmargune ehk mittemidagi ütlev sõna on see globalistid. Kes on need globalistid nimeliselt? Võiks/tahaks teada 10 nime näitena.

Parturi
Parturi
22. jaan. 2022 18:36
Reply to  Anonüümne

Tere, Anonüümne
Võiks\tahaks teada su nime, esimese näitena🙅

Last edited 5 päevad tagasi by Parturi
Globalist
Globalist
9. okt. 2019 06:06

Ajuvaba pask aga sel hetkel kui tulnukad mängu tulid naersin silmad märjaks.

Debunker
23. okt. 2019 21:13

1)”Siin on TIME Magazine’i ajakirja esikaas aastast 1977″ Reaalne kaanekogu: https://time.com/vault/year/1977/ Siin viidatud pildi taust: https://time.com/5670942/time-magazine-ice-age-cover-hoax/ 2)Nende küsimus on: “Kas seda saaks teha salaja?” nende vastus on (avades teie linki): such an aircraft-based program would unlikely be a secret 3) Tõlgendus: “Samas artiklis viidatakse värskele ÜRO raportile, mis soovitab kliimasoojenemise mõjude vähendamiseks paisata atmosfääri vääveldioksiidi.” Tsitaadid artiklist: “Ka eelmisest aastast pärinev ÜRO raport viitas, et vääveldioksiidi atmosfääri paiskamine kliimasoojenemise mõjude vähendamiseks võib olla vajalik, kuid seejuures on terve hulk teadmata riske.”…”Tema sõnul on tema oma varasemates töödes välja peilinud vähemalt 27 põhjust, miks sellised aerosoolid on halb mõte. ” Läks… Loe lisaks »

Canada
Canada
11. nov. 2021 05:54

Meenub Fringe hooaeg 5, kus olid just need Bill Gates’i CO2-atmosfäärist-imemis-masina laadsed seadeldised, samuti – mingisuguste ebainimlike jumal-teab-mis olendite tarvis, kelle jaoks oli vaja atmosfääri sobilikumaks muundada…

Canada
Canada
11. nov. 2021 06:06

…kuid pigem kui maa-välistesse tulnukatesse uksuda, mis samuti üks muinasjutt tundub olevat, usun mina ise rohkem, et seda elupaiga muundamist viiakse sisse ühtede siiski rohkem maiste olendite tarvis – nimelt deemonite. Väävli haiski ju alati seostatud deemoni-laadsete olendite kohaloluga. Tõmbad veel jooni CERN’is toimuvaga, kus oma-aegne lihtsakoeline ‘enochian magick’ tänaseks on arenenud hirmuäratavaks kvantmehhaaniliseks ulmetehnoloogiaks, võimeline avama pääse paralleel-dimensioonidesse, ning sealt binaarse info vormis mateeriat välja eksportima … siis ei jäägi muud üle oletada, kui et nad kõik ongi – ühed hingetud deemonid, ja just selle pärast, nad südametunnistuseta psühhopaadid, ongi võimelised inimkonna hävingu nimel kõigeks.