Itaalia kriminoloogi sõnul tõrjuvad moslemid eurooplased välja ja vallutavad kontinendi

Infowars

Itaalia psühhiaatri ja kriminoloogi Alessandro Meluzzi sõnul tõrjuvad moslemid Eurooplased välja ja vallutavad kontinendi.

Raadiointervjuus ütles Meluzzi et: “Enamus Itaaliasse sisserännanutest on pärit islamistlikust Põhja-Aafrikast ja nende sündimuse määr on 5 kuni 6 last paari kohta, samas kui itaallastel on 1,2 last paari kohta. Tehke kiire arvutus. See on päevselge!”

Seni kuni nad on vähemuses, naudivad nad samu õigusi, mis meie. Siis nad aga vallutavad meid, kasutades neid samu õigusi. Nad võtavad üle meie seadused ja okupeerivad meid,” lisas ta.

Meluzzi rõhutas, et islamiriikides ei eksisteeri naiste ja homoseksuaalide põhivabadusi ning kaitset. Uustulnukad kõrvaldavad sedasorti väärtused ka Euroopas.
Samuti kritiseeris Meluzzi neid, kes püüavad tegelikku olukorda poliitilise korrektsusega varjata.

2015. aastal pidas Jeruusalemmas Al-Aqsa mošees kõne Imam Sheikh Muhammad Ayed. Oma kõnes ütles ta, et moslemid peaksid kasutama rändekriisi selleks, et seguneda Euroopa kodanikega ja vallutada nende riigid.

“Euroopa on muutunud vanaks ja väsinuks ning vajab ühiskonna tugevdamist,” ütles Ayed. “Varsti me tallame nad jalge alla, nagu Allah seda soovib.”
“Kogu Euroopas vihkavad kõik moslemeid. Nad soovivad, et me oleksime surnud, kuid nad on kaotanud oma viljakuse ning nüüd otsivad nad meie käest abi,” lisas ta.

“Me anname neile viljakust! Me teeme nendega lapsi, sest me peame vallutama nende riigid!”

Probleemid massilise sisserändega toovad tõenäoliselt kaasa konservatiivse koalitsiooni võidu sellel pühapäeval toimuvatel Itaalia üldvalimistel, kusjuures Põhjaliiga (Lega Nord) juht Matteo Salvini lubas riigist välja saata 500 000 ebaseaduslikku sisserändajat.

Meluzzi prognoos on muutumas reaalsuseks isegi palju varem kui inimesed seda arvasid.

Briti ajakirjanik ja kolumnist Douglas Murray kirjutab oma raamatus “Euroopa kummaline surm” (“The Strange Death of Europe”), et need etnilised rootslased, kes praegu Rootsis elavad, jäävad vähemusse juba oma eluajal.

guest
1 Comment
vanemad
uuemad Enim hinnatud
Inline Feedbacks
View all comments
Anonüümne
Anonüümne
3. märts 2018 18:14