ÜRO dokument: Euroopa elanikkonna vananemise probleemi lahendab massiline sisseränne

WND avalikustas 17 aasta vanuse ÜRO dokumendi Replacement Migration: Is It a Solution to Declining and Aging Populations? (Asendusmigratsioon: on see lahenduseks vähenevale ja vananevale inimkonnale?), kus on kirjas, et massiline immigratsioon on vajalik, et asendada arenenud maade vananevat rahvastiku. Ilma sisserändeta arengumaadest kannatab arenenud riikide majandus tööjõu puuduse ja väheneva maksutulu all.

Dokumendis tuuakse peamiste asendusmigratsioon kandidaatidena välja USA, Saksamaa, Inglismaa, Prantsusmaa, Itaalia, Jaapan, Lõuna-Korea ja Venemaa.

„Seetõttu, demograafiliste muutujate seas, oleks vaid rahvusvaheline ränne see vahend, tegelemaks rahvastiku vähenemise ja vananemise probleemiga lühemas ja keskmises perspektiivis,“ järeldub aruandest.

guest
1 Comment
vanemad
uuemad Enim hinnatud
Inline Feedbacks
View all comments
roots
roots
24. juuli 2017 06:28

ja seda otsdustab siis käputäis ÜRO juute, milline rahvus võib eksisteerida , milline välja suretada, kui teeks nii, et maailma-rahvad otsustavad =üks kaks kolm ja juudid grillimiseks.e ahju millist kisa me siis kuuleksime enesemääramis õigusest jne, jne