MTÜ Eesti vanemad pöördumine

Head vanemad, head kaasmõtlejad!
Me oleme täna siia kogunenud kahel põhjusel: Esiteks selleks, et väljendada protesti Norra lastekaitse vastu, kes alusetult eemaldas Bodnariu perest viis last. Tuletame meelde, et juhtum leidis aset kaks kuud tagasi, ja tänaseni ei ole ainsatki vanemate süüd tõenduavat materjali. Teiseks me soovime näidata meie riigijuhtidele, et me ei soovi, et ka Eesti lastekaitsesüsteem muutub Norra Barnevarn analoogiks. Ei ole saladus, et jõustunud Eesti Lastekaitse seaduse koostamisel toetuti just Skandinaavia mudelile. 

Tsehhi president Milosh Zeman võrdles Norra lastekaitse süsteemi Barnevarn Lebensborn natsi süsteemiga, mis toimis 30-40ndatel aastatel natsi Saksamaal. Maailma vanemate ühendus on täielikult nõus sellise hinnanguga ja on sunnitud konstateerima karmi tõde: kaasaegne nii nimetatud „Lastekaitsesüsteem“ viitab sellele, et maailmas toimub peidetud natsiideoloogia restaureerimine. Muidu kuidas veel põhjendada seda, et iga aasta vägisi lahutatakse tuhandeid üksteist armastavaid lapsi ja vanemaid ja seda väljamõeldud absurdsetel põhjustel ning mitte keegi ei kanna mingisugust vastutus toimunu eest.

Ja see on fakt! Euroopa petitsioonide komitee on koormatud vanemate murekirjadega kogu Euroopast. Euroopa juhtivamad inimõiguste kaitsjad raporteerivad , et toimuvad massilised vanemate ja laste õiguste rikkumised. Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee resolutsioon kinnitab: lapsi sageli eemaldatakse peredest põhjendamatult. Paljud autoriteetsed poliitikud nagu John Hemming(Inglismaa), Тоmas Zdehovski (Tšehhi), Тatjana Zdanok (Läti),  Jana Тооm(Eesti) võitlevad selle sündmusega. Muide, väljendame erilist tänu Jana Toomile Falõnskovide pere abistamisel, selle pere laps oli röövitud Šotimaa sotsiaaltöötajate poolt.

Marionettpress sageli üritab näidata organisatsiooni Eesti Vanemad kui ürginimesi, kes midagi ei tea, kes pole lugenud isegi seaduse teksti, kes täidavad Kremli käskusid, lagundavad Eesti riiki ja üleüldse ei ole piisavalt kompetentsed, et arutada oma laste heaolu teemadel. Need süüdistused hämmastavad oma lollusega kui arvestada, et tuhanded vanemad kolmekümnest riigist (esimest korda ajaloos ühinesid nelja kontinendi vanemad)!!! Tulevad tänavatele nõudmistega „Lõpetage Barnevarn! Peatage karjuvad inimõiguste rikkumised, lõpetage tuhandete süütute laste saatuste lõhkumine !“ Eesti Vanemad on alati tegutsenud seaduste raames. Me astume välja rahvusriigi säilitamise eest. Me võitleme selle eest, et meie lapsed kasvaksid moraalselt terves keskkonnas nagu seda näeb ette Eesti Vabariigi Põhiseadus. Me seisame laste ja lastevanemate õiguste eest, perekonna terviklikkuse eest. Kuidas me õõnestame Eesti riiki ja propogandeerime Kremli, kaitstes Eesti lapsi Lääne lastekaitsesüsteemi eest-on arusaamatu!

Loomulikult keegi poliitikutest ei usu seda lollust. Kuid häbi neile, kes täidab pressi käskusid ja keeldub sellele probleemile vastu võitlemisest. Erilist tähelepanu sooviksime suunata kaolitsioonile ja selliseid isikui nagu Olga Sõtnik, Joko Alender, Sergei Metlev…. Te mängite ohtlikku mängu , mille eesmärk on enesehävitamine. Tulge mõistusele! Inimesed aina rohkem hakkavad märkama ja mõistma mis tegelikult toimub ja mida te oma riigiga teete.

Me soovime pöörduda ka lihtsate inimeste poole. Paljud teist siiani ei usu seda mis toimub. Mingis mõttes on see mõistetav. Tõde viib teid kaugele teie mugavustsoonist. Aga mis te arvate, ignoreerides toimuvat, kas midagi muutub paremuse poole? Võib olla on aeg leida endas jõud ja osutada vastupanu hävitavatele tendentsidele? Kaalul on ju meie lapsed ja nende elud. Kas meil on midagi , mis on meie lastest kallim? Mõelge sellest. Eesti Vanemad tänavad kõiki, kes on täna siia kogunenud.
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments