IMF ja Euroopa Liit alustavad “võlamaksu” abil pangakontode röövimist

Rahvusvaheline Valuutafond (IMF) koos Euroopa Liiduga plaanivad kohustuslikku sundmakset, esialgu – 10% kõigilt EL-i kodanike pangahoiustelt. IMF ütleb, et eurooplased saavad valida, kas kohustuslik maks või vara devalveerimine läbi inflatsiooni. See hoiustajate raha sundvõõrandamine viiakse läbi jällegi pankade päästmiseks. Suurpangad on halvasti majandatud, eriti aastatel 2007..2011 ja sisuliselt kasumiahnuses ennast “lõhki laenanud” ning koormatud halbade laenudega riikidele. Nüüd soovitakse, et hoiustajad tuleksid pankadele appi. Seda 10% hoiustest ei paluta, vaid lihtsalt konfiskeeritkse, nii nagu seda tehti prooviks juba Küprosel.

Arvata võib, et seekord ei lähe maksustamise alla hoiused üle 100 000 euro, vaid eranditult kõik hoiused nii avalikus- kui ka erasektoris. Üleilmne finaseliit plaanis sellist hoiuste konfiskeerimist viimasel G-20 tippkohtumisel ja see kavatsetakse ellu viia juba 2014. aastal. Samuti on plaanis rakendada rangeid meetmed, et ükski pangaarve omanik ei saaks sellest sundmaksust kõrvale hoida.
Sundärastamise läbiviinine ei tähenda aga midagi muud, kui ebaõnnestunud finantssüsteemi ajutist päästmist, et see siis veelgi suurema katastroofiga hiljem kokku kukuks.

Sellist makset-konfiskeerimist on juba rakendatud mõnel pool Euroopas Esimese maalilasõja järgsetel aegadel, nii et siin maailmas ei ole midagi uut. Kõik peaksid teadma, millise katastroofiga see maailmale lõppes.
See on veel tugev poliitiline sõnum ja tähendab tegelikult fašistliku korra väjakuulutamist Euroopa Liidus.

Rahvuslane

guest
2 Comments
vanemad
uuemad Enim hinnatud
Inline Feedbacks
View all comments
Lembit Torro
Lembit Torro
24. nov. 2013 16:26

Milleks loodi EU? Selleks, et ausatelt hoiusteinimestelt raha seaduslikult väljapressida, kuna nad ise rahaga ümberkäia ei oska, siis minnakse seadusega erandihoiustele kallale. Kui inimene kokkuhoidlikult tegutseda ei suuda, siis ei aita neid mitte keegi, aga peapank EUs varastab seaduslikult erandihoiuseid oma ise tehtud vigade eest karistatavalt ausaid inimesi! Seda, mida EL teha tahab, on juba seadusega kinnitatud röövimine. Kui nad rahadega ei oska ümberkäia, siis maksku nad ise omast taskust – mitte aga elanikkonnalt, kellel juba niikuinii raskusi hinnatõusuga on. See on tõepoolest uskumatu, et sellised kuradi röövlid üldse sellele mõtlevad, rahvast paljaks röövida, nende rahapada on põhjatu. Häbi nendele… Loe lisaks »

Raido
24. nov. 2013 20:05

Olen mitmete inimestega proovinud seda läbi arutada nii tagajärjed kui ka lahendused.Põhjus,pole meie arutada.Kuid lugesin esimest korda seda artiklit vist 4 kuud tagasi.Siiani on mõttes ikka vaikselt kerinud,et mida ette võtta.Siin on tegemist ju vargusega,võtmisega.Lahendus?Ostan tehnikat,võtan sularahas raha ennem välja?Kuna meedia seda uudist ei kajasta,kaldun arvama,et see võib tõesti reaalselt aastal 2014 juhtuda.Oskab mõni asjatundja lahenduse välja pakkuda,kuidas valmistuda selliseks käiguks?Tänan.