Rockefeller Foundation ennustab Londoni olümpiamängudeks 13 000 inimese surma.

James Britpod
Infowars.com
7. juuni 2012
Toimetas: Peeter Proos

Rockefeller Foundationi dokument aastast 2010, pealkirjaga „Tuleviku tehnoloogia ja rahvusvahelise arengu stsenaarium“ ennustab 13 000 inimese surma Londoni olümpiamängude ajal.

Ühe ennustuse kohaselt märgitakse dokumendis 2012. aastal planeeti tabavat viirust, mis nakatab 20 protsenti elanikonnast. Sellest tulenevalt hakkaks Rockefeller Foundationi andmetel avalikkus nõudma tugevamat valitsust ning kindlamat kontrolli igas eluvaldkonnas, kaasaarvatud biomeetrilist ID-d igale kodanikule.

Terrorilaine, looduskatastroofide, rahutuste ning majanduse kokkuvarisemise tõttu nimetatakse fondi dokumendis ajavahemikku 2010 – 2020 “Hukatuslikuks dekaadiks“.

Dokumendi järgi kaotavad rahvusriigid suure võlakoorma tõttu kontrolli oma rahamajanduse üle. Ilmselt loovutatakse oma finantsiline sõltumatus pankuritest tehnokraatidele.

Nii nagu globalistid on pikalt unistanud hakkavad arenenud riigid vajuma tagasi feodalismi aega ning lõhe rikaste ja vaeste vahel kasvab selliseks, mida pole nähtud sadu aastaid – kesklass kaob.

Rikkurid peidavad end kindlustesarnastesse hoonetesse, samas kui vaesed on sunnitud kogunema getodesse.

Dokumendi andmeil muutub 2030. aastaks arenenud riikide ja arengumaade vaheline eraldusjoon olematuks.

Nagu teistegi selliste dokumentidega tuleb meeles pidada, et nende kaudu saame aimu millega tegelevad maailmas suuri sündmusi planeerivad mõttekojad. Kuigi selliseid dokumente esitatakse alati kui lihtsat ennustust, siis on väga tähtis mõista, et mitmed sellised paberid on tihti täppi pannud ning on suur tõenäosus, et seda võib juhtuda tulevikuski.

Allikas

guest
1 Comment
vanemad
uuemad Enim hinnatud
Inline Feedbacks
View all comments
vahur
vahur
24. juuni 2012 11:22

….aga need s…pead ise tekitavad selle situatsiooni, majanduse kokkuvarisemise ja globaalse kollapsi, et saada kogu inimkond kontrolli alla ja jälgitatavaks….