Kelen McBreen | Infowars
Kolm Euroopa Parlamendi liiget tegid 13. jaanuaril toimunud pressikonverentsil avalduse, milles ülistati vabadust ning kritiseeriti praeguseid pandeemia ohjeldamise meetmeid.
Horvaatia parlamendiliige Ivan Sincic kutsus, meeleavaldajaid üle kogu Euroopa 23. jaanuaril Brüsselisse kogunema, et massiliselt tsensuuri, sulgemiste ja vaktsiinikohustuste vastu protestida.
“See on Euroopa Liidu süda,” selgitas ta. “See on koht, kus need poliitikad alguse said. Siin loodi digitaalne sertifikaat. Siit algas diskrimineerimine ja tagakiusamine. See on koht, kus toetatakse teaduse ja meditsiini tsensuuri ja siin see peab ka lõppema.“
Ta jätkas: “On aeg rääkida teadlastel, on aeg rääkida arstidel, on aeg avatud aruteluks ja paremateks lahendusteks inimõiguste vallas.”
Itaalia parlamendiliige Francesca Donato küsis: „Miks satuvad nii paljud inimesed haiglasse ja surevad vaatamata sellele, et 90% itaallastest on täielikult vaktsineeritud? Miks ei ole Itaalia Terviseinstituut alates 2021. aasta septembrist igakuiseid aruandeid avaldanud? Miks ei saa vaktsiinikahjustustega inimesed riiklikult tervishoiuteenistuselt mingit abi? Miks ei maksta hüvitist inimestele, kes on Covidi vaktsiinide tõttu oma lähedase kaotanud?”
Donato selgitas, et kuigi vasakpoolsed väidavad, et vaktsiinid ei ole kohustuslikud, takistab üleeuroopaline vaktsiinipasside skeem inimestel töötamast ja palka saamast, mis on nende ellujäämiseks hädavajalik.
Rumeenia Euroopa Parlamendi liige Cristian Terhes võrdles praegust EL-i NSV Liidu raudse eesriidega.
“Inimesed ei saa enam meelt avaldada,” ütles ta. “Kui nad rahumeelselt protesteerivad, ründab neid politsei ja peksab neid julmalt. Nende endi valitsused on võtnud ära nende põhiõigused.”
Järgmiseks palus Terhes inimestel mõelda, millises suunas EL liigub.
“On selgelt näha, kuidas EL läheb Ursula von der Leyeni juhtimisel demokraatialt üle türanniale,” ütles Horvaatia parlamendiliige. “Ma olen ka varem öelnud, et demokraatia ja türannia erinevus on väga lihtne. Kui teate oma valitsuse kohta kõike, on see demokraatia. Kui teie valitsus teab teist kõike, on see türannia. Sest läbipaistvus on üks põhilisi erinevusi demokraatia ja türannia vahel.”
Tema sõnul on teine erinevus demokraatia ja türannia vahel inimeste põhiõiguste austamine.
Terhes jätkas: „Põhiseadustes, lepingutes ja konventsioonides seisab, et igal inimesel on ainulaadne väärikus, mida valitsus peab austama ja kaitsma. Vabadus ja väärikus ei ole valitsuse antud õigused, sest need on loomulikud õigused, mida valitsused peavad kaitsma.”