Jamie White | Infowars
Molekulaarbiotehnoloog, režissöör ja produtsent Hashem Al-Ghaili on viljakusuuringute põhjal loonud EctoLife’i nimelise kunstlike emakaid sisaldava rajatise mudeli, mis tema lootuste kohaselt aastate jooksul välja töötatakse.
Al-Ghaili poolt loodud hoone mudel sarnaneb väga “Matrixi” filmis nähtuga ja tema sõnul oleks “kasvukapslites” võimalik kasvatada aastas 30 000 beebit.
Lisafunktsioonidena oleks vanematel VR-peakomplekti abil võimalik näha maailma läbi beebi silmade või kanda haptilist ülikonda, et tunda beebi nügimist.
Al-Ghaili põhjendab vajadust sellise düstoopilise ja ebaloomuliku kontseptsiooni järgi üldise hoiakuga, et “rasedus ei ole lõbus” ja on isegi “väga ohtlik”.
Al-Ghaili väide kõlab umbes nii: rasedus ei ole lõbus. See võib olla emale kurnav, valus, iiveldust tekitav, ebamugav ja mõnikord lausa ohtlik ning see võib olla lapsele mitmel moel ebaoptimaalne. Kui te olete rase ja te suitsetate või pidutsete, olete stressis, põete teatud haigusi või lihtsalt ei mängi oma kasvava kõhu juures piisavalt Mozartit , siis ei pruugi see teie lapsele kõige parem algus olla.
Artiklis öeldakse isegi, et tulevased emad ei pruugi soovida tunda end “parasiitliku organismi poolt koormatuna ja ahistatuna”, mis on teaduslikult ebatäpne väljend ning mida kasutavad sõjakad abordiõiguse eest võitlevad feministid.
Al-Ghaili väidab, et esialgu kasutatakse tehnoloogiat ainult nende vanemate puhul, kes ei suuda rasestuda või loomulikul teel lapsi saada, kuid lõpuks oleksid beebikapslid kättesaadavad kõigile.
“Kurat, teil ei ole vaja end isegi töölt vabaks võtta, lihtsalt minge koos oma kallimaga pärast tööpäeva käest kinni hoides beebifarmi ja tundke end lapsevanematena. EctoLife pakub teile isegi tasuta geenitesti, et saaksite kindlad olla, et te ei lähe koju vale lapsega,” kirjutas New Atlas.
Reklaamvideos väidetakse, et beebifarmi lõppeesmärk on tegeleda arenenud riikide väheneva rahvastiku probleemiga.
“Ectolife on loodud selleks, et aidata riike, mis kannatavad tõsise rahvastiku vähenemise all, sealhulgas Jaapanit, Bulgaariat, Lõuna-Koreat ja teisi,” öeldakse reklaamvideos.
Muidugi ei mainita videos, et rahvastiku vähenemine arenenud riikides on ÜRO Agenda 2030 eesmärk ja on tingitud meeste spermatosoidide arvu järsust langusest ja majanduslikust survest, mis peletab peredel lapse saamise mõtted peast.
- aastal tutvustas Al-Ghaili oma tehisemaka lihtsamat versiooni.
See transhumanistlik idee meenutab 1932. aasta düstoopilist romaani “Hea uus ilm”, milles kirjeldatakse ideed totalitaarsest valitsusest, mis inimesi kapslites kasvatab, et rahvastikku hoolikalt kontrollida ja määrata ära inimese kast ühiskonnas.
Transhumanism on uue maailmakorra üks peamisi põhimõtteid, mille kohaselt on kõik looduse poolt toodetu iganenud ja alaväärne.
Selle teemaga seoses tasub välja tuua, et viimasel ajal on hakatud propageerima eutanaasiakapsleid, millega pakutakse ühiskonnast hüljatud inimestele “humaanset” võimalust oma elu lõpetada.
Ehk siis – sünni kapslis ja sure kapslis, vahepealse aja ei oma sa midagi ja oled õnnelik.