Paul Joseph Watson | Summit News
Hannoveri linnas võimul olevad rohelised plaanivad, mitmekesisuse edendamise nimel, keelata põliselanikele kolmandiku töökohtadest, et saaks need sisserändajatele anda.
“Roheline linnapea teeb vahet!” kirjutas Türgis sündinud Roheliste parlamendifraktsiooni tegevdirektor Filiz Polat.
Polat viitas 2019. aasta novembris võimule tulnud Hannoveri linnapea Belit Onayle, kes on samuti Türgi päritolu.
„2026. aasta lõpuks peaksid kolmandik linna uutest ametikohtadest olema täidetud immigrandi taustaga inimestega,“ kirjutas Polat.
Püüdes suurendada sisserändajate arvu kohaliku omavalitsuse ametikohtadel, tagab linna integratsioonikomitee esitatud eelnõu, et “kõigi uute töötajate sihtarv on 30 protsenti.”
Ühe osana Hannoveri “immigratsioonilinnaks” muutmise projektis, alustab valitsus ka kampaaniat, et “motiveerida immigrantide perede noori kasutama ära riigi mitmesuguseid koolitus- ja õppimisvõimalusi.”
Kampaania raames korraldatakse kohalikes koolides ‘mitmekesisuse päeva’ ning kõigis ametiasutustes edendatakse ‘rassismivastast juhendamist’. Kohalikele immigrantide ettevõtetele jagatakse ka auhindu,” teatab ReMix News.
Eelnõusse kriitiliselt suhtuvate poliitikute sõnul on tegemist igati põhiseadusevastase ja diskrimineerimisvastaste seadustega vastuolus oleva algatusega.
Saksa vabade demokraatide liige ja parlamendisaadik Alexander Graf Lambsdorff, ütles, et: “Kui ma meie põhiseadusest õigesti aru saan, siis on see kava sellega ilmselges vastuolus”.
“Mis juhtub ülejäänud kahe kolmandiku töökohtadega?” küsis Lambsdorff. “Kas need reserveeritakse põlis-sakslastele?”
Lambsdorff märkis, et igasuguse töökoha reserveerimine puhtalt kellegi rahvuse või sisserändaja tausta alusel, olgu tegemist sakslaste või välismaalastega, on põhiseadusega vastuolus.
Eelmisel aastal käivitas Saksamaa Roheline Partei suhtekorralduskampaania, millega demonstreeriti oma nägemust riigi tulevikust. Kampaania jaoks loodud plakatitel ei olnud mitte ühtegi valget inimest.
Hoolimata sellest nimetatakse juttu asendusmigratsioonist ohtlikuks paremäärmuslaste vandenõuteooriaks.
Igal juhul ei ole Saksamaa Roheline Partei ebaoluline seltskond, vaid küllaltki suur jõud Saksamaa poliitikas.
736 Saksamaa Bundestagi kohast on nende käes 118. 2021 aasta valimistel said nad 14,8 protsenti häätest ja on nüüd suuruselt kolmas kuue parlamendirühma seas.
300 Rohelise Partei saadikut jälestavad oma kodumaad koguni sellisel määral, et palusid erakonna manifestist sõna “Saksamaa” hoopis välja võtta.
Ka Saksamaa uus diskrimineerimisvastase võitluse volinik sattus hiljuti tähelepanu alla, sest ta halvustas etnilisi sakslasi, nimetades neid „kartuliteks”.
Samas jätkub Saksamaal mitmekesisuse võidukäik ning valitsuse avaldatud numbrid näitavad, et välismaalased sooritavad 39 protsenti kõikidest mõrvadest, kuigi nad moodustavad vaid 12 protsenti elanikkonnast.