Paul Joseph Watson | Summit News
Stanfordi ülikooli uus teaduslik uuring näitab, et “noorte vere ja kehaosade kasutamine surematuse saavutamiseks” ei ole enam lihtsalt “väljamõeldis õudusromaanist”, vaid teostatav tõenäosus.
Ajalehe The Telegraph artiklist selgub, et värske Stanfordi uuringu kohaselt parandab noorte hiirte aju- ja lülisambavedeliku vanadele hiirtele süstimine nende aju tööd. See võib avada sarnase võimaluse ka inimestele.
Stanfordi uurimisrühm manustas seitsme päeva jooksul 10-nädalaste hiirte aju- ja lülisambavedeliku 18-kuuste hiirte ajudesse ja leidis, et need vanemad hiired mäletasid paremini väikese elektrilöögi seostamist müra ja vilkuva valgusega.
Lähemal uurimisel selgus, et vedelik oli “äratanud” protsessid, mis regenereerivad neuroneid ja müeliini – rasvaine, mis kaitseb närvirakke hipokampuses, aju mälukeskuses.
Uuringu kohaselt võiks sama protsess sobida ka vananemisvastase teadustöö jaoks ja et “Eksperimendid näitavad, et ainuüksi noor veri võib vananemisprotsessi tagasi pöörata, võimalik et isegi Alzheimeri tõbe ravida.”
Eliit ja transhumanistid on juba pikka aega olnud huvitatud noortelt “materjalide” kogumisest, et saavutada pikemat eluiga.
Endine Põhja-Korea diktaator Kim Jong-il süstis endale rutiinselt verd, mis oli võetud noortelt, tervetelt neitsitelt, uskudes, et see aitab tal kauem elada.
The Telegraphi raportis märgitakse, et “noortelt vere ja kehaosade tarbimine, lootuses saavutada surematus, on juba vana tuttav kujund õudusromaanidest ja vandenõuteooriatest.”
Ilmselt mitte enam kauaks.
„Võib kuluda vaid mõni aasta, enne kui „noorenduskuurid” lõpuks õudusromaanide lehekülgedelt kliinikusse jõuavad,” kirjutab The Telegraphi artikli autor Sarah Knapton.