Jamie White | Infowars
Buffalo kaubanduskeskuse tulistaja jäi võimudele silma juba aasta tagasi, kui ta ähvardas oma koolis tulistamise korraldada.
Politsei vestles 18-aastase Payton Gendroniga 2021 aasta juunis, kuna noormees ähvardas Broome’i keskkoolis kaasõpilasi vägivallaga.
Juunis 2021 helistasid politseisse Broome’i maakonna kohaliku keskkooli ametnikud, kelle sõnul oli Gendron kaasõpilasi vägivallaga ähvardanud.
Kooli ametnik andis teada, et see äärmiselt rahutu noormees teatas, et tal on plaanis lõpetamistseremoonia ajal või hiljem tulistama hakata.
Politsei saadeti asja uurima ning Gendron suunati riigi vaimse tervise seaduste paragrahvi alusel, vaimse tervise hindamisele ja nõustamisele.
See ei ole esimene kord, kui võimud on Gendroni taoliseid “üksikuid hunte” juba enne nende jõledaid tegusid märganud.
See ei ole FBI ajaloo anomaalia. Tegelikult näib see olevat hooletuse muster. Barack Obama eesistumise ajal, uuris Rand Paul selle probleemi kohta FBI direktor James Comey käest. Obama ametiajal toimus USA-s 14 islamistide rünnakut, FBI oli vähemalt 12. neist varem teadlik, kuid ei teinud midagi.
Näiteks 2009. aasta Fort Hoodi tulistaja, kes tappis 13; 2013. aasta Bostoni maratoni pommirünnaku toime panijad, kes tapsid kolm ja vigastatuid oli 264; ööklubi Pulse tulistaja, kes tappis 49 inimest ja haavas veel 53 inimest. Kõik nad olid FBI-le teada ja mitut neist kuulas FBI üle enne, kui nad oma tapatööd tegema asusid.
FBI-d oli korduvalt hoiatatud ka Parklandi (Florida) koolitulistaja eest, enne kui ta 2018. aastal tappis 17 ja vigastas veel 17 inimest. Samuti teadsid nad varem 2018. aastal Tennessee osariigis Nashville’is Waffle House’i restorani tulistajast, kes tappis neli ja vigastas veel kahte, ning 2020. aasta samuti Nashville’is toime pandud autopommi rünnaku toime panijast.
Küsimusi tekitab Buffalos toimunud “rassistlikult motiveeritud” tulistamise poliitiliselt ideaalne ajastatus, mis toimus vaid mõned kuud enne vahevalimisi ja seda ajal kui Joe Biden on korduvalt nimetanud “Ameerika surmavamaks ohuks” just “valgete ülemvõimu“.
Demokraadid ja meedia tegelased juba kasutavad Buffalo massitulistamist selleks, et uuendada relvakontrolli seaduseid ja nõuda tugevamat tsensuuri internetis.
Kuid mingil põhjusel ei too meedia välja näiteks ÜRO enda teadandeid selle kohta, et Covidi lukustuste ja Suure lähtestamise tõttu tekkinud tarneahelate probleemide tõttu, seisavad Kolmanda Maailma riikides 100 miljonit inimest silmitsi näljaga. Samuti ei pöörata tähelepanu nendele tuhandetele narkokartellide poolt tapetutele USA lõunapiiril või neile sadadele tuhandetele, kes surevad narkootikumide üledooside tõttu. Need probleemid ei ole demokraatidele poliitiliselt otstarbekad ning näitavad pigem nukuvalitseja Bideni poliitika ebaõnnestumisi.