Kelen McBreen | Infowars
BioMADE, laboris kasvatatud liha valmistav ettevõte, on saanud Ühendriikide Kaitseministeeriumilt (DOD) üle 500 miljoni dollari ulatuses maksumaksja raha ja soovib nüüd lepingut USA sõjaväelastele kunstliha pakkumiseks, et vähendada armee süsinikujälge.
Tegemist on teaduslaboris loomarakke ja keemilisi aineid kasutades loodud eksperimentaalse tootega, mis ei kuulu toiduainete hulka.
BioMADE pressiteates selgitatakse:
“Soovime leida uusi viise, kuidas vähendada toidutootmise ja -transpordi CO2 heidet meie kaitseministeeriumi operatsioonialadel. Selle hulka võiks kuuluda, toitaineterikaste sõjaväe einekomplektide valmistamist fermentatsiooni teel, ühe süsinikuaatomi (C1) baasil põhinevate toiduainete tootmist ning uute rakukultuuri meetodite arendamist, mis on sobilikud kultiveeritud liha ja valgu tootmiseks.”
See plaan on osa tänapäevasest vasakpoolsest “rohelisest” liikumisest, mille eesmärk on hävitada globaalne taristu ja toiduahel, et päästa maailm väljamõeldud kliimamuutuse ohust.
Selle idee propageerijate hulka kuuluvad sellised globalistlikud rühmitused nagu Maailma Majandusfoorum, Maailma Terviseorganisatsioon, ÜRO ja teised.
Ent nagu Uue Maailmakorra tegevustele omane, näitab California Ülikooli, Davise hiljutine uurimus, et laboriliha võib looduslikust lihast hoopis suurema süsinikujalajälje jätta.
Lisaks on äärmiselt ebatõenäoline, et selline tehnoloogia suudab pakkuda sama toiteväärtust nagu päris veiseliha, ja tõenäoliselt võib see tarbijatele kahjulik olla.
Endine USA sõjaväelane Matt Bracken märkis X-is: „Üks lisapõhjus, miks mitte ühineda virgunud globaalse homo USA armeega.“
Jeff Bezos, Amazoni rajaja, eraldas selle kuu algul 30 miljonit dollarit teaduskeskusele, mille eesmärk on arendada “jätkusuutlikke valke”, sealhulgas laboris kasvatatud liha.
Mõned nädalad hiljem keelustas Florida vabariiklasest kuberner Ron DeSantis oma osariigis laboris kasvatatud nn Franken-liha tootmise ja müügi.
Novembris otsustatakse, kas hakata rahastama sõjaväelastele mõeldud laboriliha projekti. Positiivse otsuse korral algaks projekt 2025. aasta veebruaris.