Adan Salazar | Infowars
Möödunud kuul toimunud Maailma Terviseorganisatsiooni tippkohtumisel pakkus üks ülemaailmse tervishoiuorganisatsiooni liige välja, et tuleks läbi viia pandeemia õppus.
Ülemaailmse valmisoleku järelevalvenõukogu (GPMB) 22. mai koosolekul tegi kaasesimees Joy Phumaphi ettepaneku kasutada simulatsiooni uute rahvusvaheliste tervishoiueeskirjade testimiseks, et enne vastuvõtmist “tagada nende edukus”.
“Me oleme kindlalt veendunud, et me ei saa oodata järgmist hädaolukorda, et teada saada, kui hästi pandeemialepe ja IHRi muudatused toimivad. Me peame seda kohe teada saama,” märkis Phumaphi.
“Seepärast soovitame, et liikmesriigid koos teiste peamiste sidusrühmadega viiksid veel sel aastal enne lepingute lõplikku vormistamist ja vastuvõtmist läbi simulatsiooni, mis põhineb pandeemialeppe ja IHRi muudatuste eelnõul. See võib anda kinnitust nende tõhususe kohta, aidata meil kõigil ülemaailmse kogukonnana tuvastada allesjäänud lüngad ja lahendada kõik lahendamata lahkarvamused.”
WTF
— Denis Kristan (@DenisKristan) June 5, 2023
WHO members wants to run a "simulation exercise" before implementing Pandemic Treaty. #STOPTreatyWHO pic.twitter.com/k9lPtKYVnm
“Simulatsiooniharjutus enne lepingute vastuvõtmist ning jõuline järelevalve ja aruandekohustus pärast nende vastuvõtmist on kaks võimalust, kuidas tagada, et need olulised vahendid täidavad oma potentsiaali ja et me oleme valmis järgmiseks pandeemiaks,” jätkas ta, lisades: “Palun kaaluge seda ettepanekut.”
GPMB soovitatud pandeemia õppus lisandub veel kolmele testile, mis on organisatsiooni valmisoleku manifestis (A Manifesto for Preparedness) pandeemialeppe tõhususe kontrollimiseks välja toodud. Kolme ülejäänud katsega testitakse, kas reageerimine pandeemiale on “piisavalt tõhus”, kas see “tagab võrdsuse ja sidususe” ning kas pandeemiale reageerimisel “on sisseehitatud tugevad järelevalve- ja aruandlusmehhanismid”.
Nagu The Epoch Times paljastas, viib pandeemialepe, mida WHO 194 liikmesriiki veel arutavad, lõpuks tsentraliseerituma kontrollisüsteemini ülemaailmse tervishoiu üle.
“Kuigi pandeemialeppe ja IHRi muudatused on kirjutatud ebaselges ja bürokraatlikus keeles, ütlevad analüütikud, et reformide lõppeesmärk on anda WHO-le rohkem volitusi pandeemiaga seotud küsimustes ja et need volitused ulatuvad pandeemilistest hädaolukordadest kaugemale,” kirjutab Epoch Timesi ajakirjanik Kevin Stocklin.
Endine WHO teadlane David Bell tõi Timesile rääkides esile, kuidas WHO loodab lõpuks rakendada “ühe tervise (One Health) lähenemisviisi”, mis annab ülemaailmsele asutusele tervishoiualaste hädaolukordade ajal laialdased volitused.
“Eesmärk on tsentraliseerida võimu tervishoiualaste hädaolukordade üle,” selgitas Bell. “See tsentraliseerib WHO võimupädevust, eriti peadirektori oma ja laiendab One Healthi ulatust.”
“One Health tähendab praeguses määratluses kõike, mis mõjutab inimese heaolu biosfääris,” ütles ta.
“Nad on juba kehtestamas väga laiaulatuslikku järelevalvemehhanismi. Nad räägivad kahe ja poole miljardist dollarist aastas selle haldamiseks, mis on kolm korda suurem kui WHO eelarve. Ning selle raames hakatakse otsima mis tahes ohte, näiteks viirusetüvesid, mis on [osa] loodusest, ma pean silmas, et neid esineb pidevalt. Sisuliselt saavad nad siis öelda, et need on potentsiaalsed ohud, seega peame me inimesed lukustusse panema.”
Tõepoolest, WHO liikme ettepanekus pandeemia simulatsiooni kohta puuduvad konkreetsed üksikasjad, kuid laiemas globaalse võimuhaaramise kontekstis ja täiendavate üksikasjade puudumise korral peaks avalikkus suhtuma sellesse äärmise kahtlusega.
Vaata ka allolevast videost, milliseid õppuseid ja harjutusi globalistlikud organisatsioonid enne Covidi skeemdeemiat korraldasid.
Kõigile Vanglaplaneedi külastajatele võiks olla selgelt nähtaval kohal link eestlaste vändatud dokseriaalile “Ulmefilm”. Keegi ei tea selle olemasolust… Rohkem kui 9 aastat vana juba aga alles aastal 2020 sain teada sellest asjalikust seriaalist. Kui palju asjaliku infot on jäänud levitamatta, kuna ei ühendatta jõudusi…
Olen läbi jõudnud vaadata esimesed 4 filmi. Jah, need pakuvad mõtlemisainet.
Vaatamissoovitused ka ka minupoolsed!
https://ulmefilm.ee/