Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Laupäev, mai 31
    • Vanglaplaneedist
    • Kontakt
    • Reklaam
    Facebook YouTube Instagram X (Twitter) Telegram
    Vanglaplaneet
    Telli Vanglaplaneedi uudiskiri
    • Esileht
    • Uudised
      • Maailm
      • Eesti
      • Globalism
      • Teadus ja tehnoloogia
      • Suur Vend
      • Sõda
      • Tervis
      • Majandus
      • Terrorism
    • Ülevaated
    • Video
    • Vastupanuliikumine
    • Varustus
    • E-pood
    • TOETA
    • Otse
    Vanglaplaneet

    Globalistid tahavad, et kõik sööksid putukaid, mille välisskelett sisaldab kitiini, mida parasiidid ja haigustekitajad kasutavad kaitsena inimeste nakatumisel

    Globalism 9. veebr. 20231 kommentaar
    Jaga
    Facebook Twitter LinkedIn Telegram Email

    S.D. Wells | Natural News

    Globalistid tahavad, et kõik tarbiksid putukaid, sest need sisaldavad täiuslikku “kaitset”, mida parasiidid ja haigustekitajad kasutavad inimeste ja loomade nakatamiseks ja nende organismis haiguste levitamiseks. Haigustekitajad põhjustavad loomadel ja inimestel igasuguseid terviseprobleeme ning kasutavad kitiini (ja kitinaasi), mis pärineb putukate välisskeletist, et kaitsta end karmide tingimuste eest peremeesorganismi sees, kuhu nad tungivad.

    See aitab infektsioonil avalduda ja peremeesorganismi ära kasutada, olles seega kergesti ülekantav ühelt selgroogselt loomalt teisele “putukavektorite” kaudu, nagu on kirjeldatud National Library of Medicine’is avaldatud uuringus, mille on avaldanud National Institutes of Health.

    Sisemised parasiidid nakatavad oma peremeest ja võivad põhjustada tõsiseid tervisekahjustusi, sealhulgas söögiisu kaotust, kõhulahtisust, neuroloogilisi kahjustusi ja reproduktiivsuse häiret. Putukate söömine võib tekitada raskeid allergilisi reaktsioone, sealhulgas anafülaksia ja muid eluohtlikke probleeme.

    Parasiitide munad kooruvad putuka sees ja võivad peremehe sees üsna vastupidavaks areneda, eriti kui nad saavad teatud toitu.

    Inimestel ja loomadel haigusi põhjustavad parasiidid kasutavad oma elutsüklis kitiini. Paljudel neist parasiitidest on kitiinkatted, mis kaitsevad neid peremeesorganismi loomulike kaitsesüsteemide eest. Inimesed, kes putukaid söövad, toidavad parasiite ja haigustekitajaid just sellega, mida need vajavad, et muutuda inimese kehas vastupidavamaks, sest neid toidetakse neile vajaliku kitiiniga.

    Need, kes plaanivad regulaarselt putukaid sööma hakata, sest usuvad, et see päästab Maa globaalse soojenemise või kliimamuutuste eest, panevad enda ja oma laste tervise tõsisesse ohtu ning annavad sellega oma panuse globalistide rahvastikuvähendamise tegevuskava arendamiseks.

    Lajata tehnoloogiahiidude tsensuurile ja jaga seda artiklit!

    Kindlasti liitu ka Vanglaplaneedi uudiskirjaga,
    sest siis jõuab oluline info otse Sinu e-postkasti.

    Vanglaplaneedi tegevuse toetamiseks on mitmeid erinevaid viise,
    vali endale sobivaim:

    Seotud postitused

    Euroopa vaigistab oma kodanikke – üks vanglakaristus korraga

    Globalism 30. mai 2025

    Kreml viimistleb rahuplaani, Saksamaa lubab Ukrainale uusi kaugmaarakette

    Sõda 29. mai 2025

    Prantsuse parlamendiliikmed hääletavad maailma ühe kõige radikaalsema eutanaasiaseaduse üle

    Maailm 28. mai 2025
    Telli
    Teata
    guest
    guest
    1 Comment
    vanemad
    uuemad Enim hinnatud
    Inline Feedbacks
    View all comments
    Tiku Takuotsalt
    Tiku Takuotsalt
    11. veebr. 2023 01:41

    Vanasti olid targad võimul ja vaevasid lolle, et need rohkem õpiks ja lausa sundisid neid õppima, lollid ei tahtnud õppida, neid tuli aina juurde, nad hakkasid vastu tarkadele ja nüüd on lollid võimul ja pole enam kedagi, kes sunniks õppima. targad on nüüd vaevatud, et ennast lollidele arusaadavaks teha, lollid ei taha aru saada ja tarku pealegi jääb vähemaks, peab küllalt julgust olema, et lollide uusvassismile vastu hakata

    2
    Vasta
    Tähtsamad videod

    Esitusloendis pole ühtegi videot.

    OLULINE

    Globalism

    VIDEO | “15-MINUTI VANGLA”

    21. mai 20232

    Esitusloendis pole ühtegi videot.

    Juhuslik toode
    Jälgi meid sotsiaalmeedias
    • Facebook
    • YouTube
    • Instagram
    • Twitter
    • Telegram
    Otsi Vanglaplaneedi lehelt
    Toeta Vanglaplaneeti

    Konto andmed:
    Peeter Proos
    EE937700771001063744

    Vaata lisaks siit

    Kontakt

    info@vanglaplaneet.ee

    Jälgi sotsiaalmeedias
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube Telegram
    Vanglaplaneet - Vastupanu Vaim

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    wpDiscuz