Paul Joseph Watson | Summit News
Saksa ajaleht Bild annab teada, et Ukrainas “teenib keegi suure varanduse” jagades mitte-Ukraina majanduspõgenikele võltsitud ukraina passe, et nad pääseksid kergemini Lääne-Euroopasse ja saaksid toetuseid.
Eelmisel nädalal toimus Müncheni põgenike majutuskeskuses mäss, milles osales üle 50 põgeniku.
Politsei andmetel oli enamus põgenikest pärit sinti ja roma etnilistest gruppidest ja “vaid murdosa neist olid tõe poolest Ukraina põgenikud.”
„Neil on täiesti uued Ukraina passid, mis tunduvad ehtsad. Keegi teenib hetkel Ukrainas suure varanduse,” tsiteeris ajaleht politsei esindajat.
ReMix Newsi teatel läks pagulaskeskuses kakluseks seetõttu, et võimud püüdsid sealt eraldada mõned isikud, kellel avastati sügelised.
Paar nädalat tagasi andis ka Prantsusmaa ajaleht Le Figaro teada, et nende andmetel ei ole 30 protsenti Euroopa riikidesse sisenevatest nn Ukraina pagulastest tegelikult ei ukrainlased ega ka pagulased.
Roscommon GAA Gaelic jalgpallimeeskond võttis hiljuti oma ametlikult Twitteri kontolt maha pildi, millelt võis selgelt näha, et umbes pooled mängu vaatama kutsutud “Ukraina põgenikud” ei näinud eriti slaavlaste moodi välja.
they deleted it, but the Internet is forever pic.twitter.com/5jTvTeoEGF
— Paul Joseph Watson (@PrisonPlanet) March 30, 2022
Hiljuti väitis grupp Dublini lennujaama saabunud Pakistani mehi, et nad on „Ukraina kodanikud”.
Kuna kõik mehed vanuses 18-60 on sõjaseisukorra ajal sunnitud Ukrainasse jääma, siis tekitab sügavaid kahtlusi täis elujõus meeste väide, et nad on vanemad kui 60 aastat.
On selge, et majanduspõgenikud Aafrikast, Lähis-Idast ja Lõuna-Aasiast kasutavad ära Ukraina põgenikelainet ja nõrka kontrollisüsteemi, et pääseda lihtsalt Euroopasse hea elu peale ja saada tasuta majutust. Ning see toimub nende Ukraina põgenike arvelt, kes tõesti abi vajaksid.