Robert F. Kennedy jr: “Mittekeegi pole kunagi totalitarismile alludes sellest pääsenud”

Peeter Proos | Vanglaplaneet

Robert F. Kennedy juuniori sõnul on föderaalvalitsus pandeemiat võimendanud selleks, et sihikule võtta ühiskonna kõige haavatavam osa: lapsed.

“Igasugust võimu, mida valitsus, pandeemiat ettekäändeks tuues omandab, kasutatakse lõpuks maksimaalselt ära,” märkis Kennedy sotsiaalmeedias levivas videos. “Tegemist on lihtsa reegliga, mis on sama kindel kui gravitatsioon.”

“Mittekeegi pole kunagi totalitarismile alludes sellest pääsenud,” lisas ta. “Iga kord, kui nõustute reegleid järgima, muutuvad nõudmised aina suuremaks. Peame siin ja praegu otsustama: “See on mägi, millel me peame surema.”

“Nad on võtnud meie töökohad. Nad on võtnud meie transpordi. Nüüd tulevad nad meie laste järele ja vanematena on meil kohustus oma lapsi kaitsta,” ütles ChildrensHealthDefense.org asutaja.

Kennedy märkis, et läbi ajaloo on vanemad noorte heaks ohvreid toonud ja et Covid on selle põhimõtte pea peale pööranud.

“Ajaloos pole kunagi olnud valitsust, mis oleks oma rahvale öelnud: “Me nõuame, et lapsed ohverdaksid end ja võtaksid riske vanade inimeste päästmiseks,” rõhutas Kennedy. “See on alati olnud vastupidi. Vanemad ja küpsed täiskasvanud seavad end alati ohtu, et oma lapsi kaitsta.”

“Tegemist on eetilise küsimusega. See on moraalne küsimus. See on meie kõigi iseloomu küsimus. Ja see on demokraatia ja rahvatervise säilimise küsimus.”

President John F. Kennedy vennapoeg lõpetas oma sõnumi üleskutsega hakata tegutsema, paludes kõigil asuda autoritaarsuse vastu ja kaitsta lapsi.

“Me kõik peame nüüd liigutama hakkama ja tegema kõik endast oleneva, et takistada autoritaarsete jõudude võimumängu meie ühiskonnas, millega püütakse varastada meie laste tervist.”

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments