Kukub nagu kärbseid: 24-aastane hokimängija suri mängu ajal südame seiskumise tõttu

Paul Joseph Watson | Summit News

24-aastane Slovakkia hokimängija Boris Sádecký kukkus reedese mängu ajal kokku ning ta toimetati intensiivravile, kuid ta suri hiljem haiglas südame seiskumise tõttu.

Tundub, et 24-aastaste sportlaste ootamatu surm on viimasel ajal täiesti normaalne.

Teadaolevalt avaldas Sádecký perekond soovi, et tema surma kohta ei avaldataks rohkem teavet.

Ei ole teada, kas Sádecký oli vaktsineeritud või kas tema kokku kukkumine oli seotud vaktsiinitüsistustega.

Siiski on viimastel kuudel lugematul hulgal noorte sportlastega toimunud silmatorkavaid õnnetusi ja surmajuhtumeid.

Barcelona jalgpallur Kun Aguero tuli hiljutisest mängust varakult eemaldada, kui ta kurtis, et tal on peapööritus ja valu rinnus.

Hiljem teatati, et Aguerol on tekkinud südame rütmihäire ja ta jääb pärast kardioloogilist hindamist kolmeks kuuks mängust välja.

28-aastane islandlasest keskkaitsja Emil Palsson viidi samuti haiglasse, kui ta kukkus kõigest 12-minutilise mängu järel väljakul kokku.

Klubi avalduses öeldi, et teda “elustati edukalt” pärast “südame seiskumist”.

Taani jalgpallur Christian Eriksen kukkus samuti kokku ja ta süda seiskus, kui ta mängis Taani koondises 2020. aasta EM-il.

28-aastane kulturist Jake Kazmarek suri samuti ootamatult neli päeva pärast vaktsineerimist.

Ka Eestis suri käesoleva aasta märtsi alguses 31-aastane päästetöötaja, kes vaktsineeriti 17. veebruaril AstraZeneca vaktsiiniga. Hiljem teatas Ravimiamet, et „kümme päeva pärast vaktsineerimist tekkis noorel päästjal trombotsütopeenia ja ajuarterite tromboos, mis vajas haiglaravi ning lõppes surmaga“.

guest
3 Comments
vanemad
uuemad Enim hinnatud
Inline Feedbacks
View all comments
Canada
Canada
11. nov. 2021 06:10

R.I.P. Aguero karjäär :'(

Siim
Siim
28. nov. 2021 18:37

Erinevad sopameedia kanalid on nagu imeväel hakanud levitama infot mis pole kopeeritud, vaid eri kanalites erinevalt sõnastatud, kuid sisuks, et oi kui palju sportlasi on hakanud viimasel ajal surema, näiteks südame problemide tõtttu ja paljud neist seovad selle vaktsiinidega. Loetakse üles ka mõned kuulsuste nimed. Lihtsalt üks väike viide tegelikkusele, üks 26 aastase perioodiga uuring toov välja, et ainyuüksi USAs sureb ootamatute südameprobleemide tõttu ca 72 noorsportlast (kuni 35 eluaastat) aastas. Pole mingeid tõendeid, et neid nüüd rohkem sureks. https://www.ahajournals.org/doi/10.1161/circulationaha.108.804617?fbclid=IwAR24mlChyvot3V3eCicyeRhIV_BdKgtiASOM2uGg_IKTdIHc6zIHYFpZRg0