Facebook: Saatke meile oma alasti fotosid

Infowars

Facebook küsib kasutajatelt nende alasti fotosid, et “ennetada” nende avalikustamist ettevõtte erinevatel platvormidel.

“Teeme nüüd koostööd ohutusorganisatsioonidega, et inimesed saaksid turvaliselt edastada fotosid, mida nad kardavad, et jagatakse ilma nende nõusolekuta. Me saaksime neid blokeerida Facebooki, Instagrami ja Messengeri üleslaadimisel,” ütles Facebook avalduses. “See on pilootprogramm, mis alustab Austraalias, Kanadas, Ühendkuningriikides ja USA-s, laiendab olemasolevaid tööriistu inimestele, kes teavitavad meid sisust, mida on juba jagatud.”

Suurbritannias kutsuvad Facebooki kasutajad seda “Revenge Porn Hotline”, mis võimaldab neil edastada endast alasti fotod, mille Facebook märgistab “mitte turustamiseks”.

Teisisõnu, Facebook soovib näha teie alasti pilti, et neid võrgus levitamise eest kaitsmiseks “blokeerida”.

Kindel see, Facebook, kelle tegevjuht kasutab oma kasutajatest rääkides väljendit “dumb fucks“, kuna viimased usaldavad tema kätte oma saladused, eeldab nüüd, et inimesed saadaksid talle “turvalisuse säilitamiseks” alasti fotosid.

Selle aasta märtsis ütles NSA vilepuhuja Edward Snowden, et Facebook on sotsiaalmeedia märgi all reklaamitud seirefirma.

Snowden ütles: “Ettevõtted, kes teenivad raha, kogudes ja müües üksikasjalikke andmeid eraelu kohta, nimetatakse üldiselt “seirefirmadeks”. Nende ümbernimetamine “sotsiaalmeediaks” on kõige edukam pettus, alates sellest ajast kui sõjaministeeriumist sai kaitseministeeriumi.”

“Facebook teenib raha, kasutades ja müües miljonite eraelu kohta käivaid intiimseid andmeid, mida on palju rohkem kui olete vabatahtlikult postitanud,” kinnitab Snowden.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments