Bilderbergi grupi kokkutulek 2012 – 31. mai kuni 3. juuni

6. juuni 2012

Garri Kasparov: Bilderberg loodab alistada Venemaad

Üks ebatavalisem külaline 2012. aasta Bilderbergi kohtumisel oli ilmselt mitmekordne male maailmameister Garri Kasparov Venemaalt. Peale 2005. aastat kui Kasparov professionaalsest malest eemale tõmbus on temast saanud aktiivne president Putini vastane poliitik. Ta oli Ühinenud Kodanikerinde juht ning teda pakuti opositsiooni ühiskandidaadiks 2008. aasta presidendivalimistel. Kasparovit on Putini vastaste meeleavalduste korraldamis eest korduvalt arreteeritud.

Tegelikult on Kasparov lihtsalt üks läänemeelse opositsiooni nukuke. 1991. aastal autasustas Ameerika rahvusliku julgeoleku mõttekoda (täpsemalt Center for Security Policy – CSP) teda “Keeper of the Flame” auhinnaga. CSP on tüüpiline Ameerika neokonservatiivide kaitsepoliitika ajutrust, kuhu kuuluvad näiteks Cheney, Wolfowitz, Rumsfeld, Gingrich and Caspar Weinberger ning asutatud on see Frank Gaffney Jr. poolt Ameerika Uue Sajandi Projekti tarvis. Väidetavalt on Kasparov siiani organisatsiooniga seotud. Endine asepresident Dick Cheney, kes 8. augustil 2008 püüdis Lõuna-Osseetias tekkinud konflikti ära kasutades Venemaad suuremasse sõtta tõmmata, on samuti pärjatud “Keeper of the Flame” auhinnaga.

Peale Kasparovi vahistamist 2007. aasta meeleavaldusel, ütles Putin, kelle vastu meeting oli korraldatud, intervjuus TIME magazine-le: „Miks Hr Kasparov eelistas arreteerimisel rääkida inglise, mitte vene keeles? Kui poliitik edastab oma sõnumi pigem võõrriigi rahvale kui Venemaa inimestele, siis sellest võib nii mõndagi välja lugeda“. Selge on, et Kasparov kõneles inglise keels, kuna tema taga on Ameerika poliitilised huvigrupid ning tema vene rahvusest inimeste toetajaskond on tegelikult üsna väike.

Nüüd siis kohtus Kasparov kurikuulsate bilerberglastega, et arutada demokraatia tulevikku Venemaal, Hiinas ja Lähis-Idas. Kindlasti on see meelepärane Kasparovile ning hea võimalus Lääne globalistidele, kelle üheks välispoliitiliseks eesmärgiks ongi teatavasti oma võimu kehtestamine ka Venemaal. Saab näha, millised on järgmised käigud suurel malelaual.

Allikas


3. juuni 2012

Pilte Bilderbergi 2012. aasta kohtumisest:

Link 1     Link 2

Ja videod:

Link


1. juuni 2012

Võrreldes eelmiste aastatega on tänavuse Bilderbergi kohtumise turvameetmed ja politsei võtted karmimad. Kui näiteks 2011. aasta kohtumisel Šveitsis oli fotograafidel võimalik saabuvaid autosid pildistada, siis seekord on lood teisiti. We Are Change videost saab juhtunust üsna hea ülevaate.

 

*******************************************************************************

Peeter Proos
Vanglaplaneet
7. mai 2012

Kätte hakkab jõudma aeg, mil aset leiab 1954-ndal aastal Hollandis asutatud uue maailmakorra võtmegruppi selleaastane kohtumine. Igal aastal kohtub ligi 150 finants- ja võimueliidi tegelast , et kinniste uste taga ning relvastatud valve all panna paika järgmised sammud, mis peaks aitama saavutada nende lõppeesmärki – ühtset maailmavalitsust.

Tundub, et USA presidendivalimiste aastal toimub Bilderbergi grupi kohtumine 31-st maist kuni 3. juunini Virginia osariigis, Chantilly’s. Sealne Westfields Marriott Washington Dulles hotell (sama koht kus bilderberglased kohtusid ka 2002. ja 2008. aastal) on neljapäevast, 31. maist kuni 3. juunini täielikult broneeritud. Samas on nii enne kui peale nimetatud kuupäevi võimalus tube kinni panna.

Võib arvata, et peale eelmise aasta sündmuseid Šveitsis St. Moritzis, kus Bilderberglastel tuli oma pisikesel jalutuskäigul loodusesse protestijatega silmitsi seista, on turvameetmeid tugevdatud.

Kuigi on üsna tõenäoline, et Westfields Marriotti hotell on valitud selle aastaseks Bilderbergi kohtumispaigaks, on teada et neil on kombeks jälgede segamiseks broneerida mitmeid hotelle.

Bilderberglaste otsus korraldada selleaastane kohtumine Ameerika Ühendriikides on tihedalt seotud 2012. aasta presidendivalimistega, kuna salajase kliki esindajad – töösturid, pankurid, õpetlased, meedia mogulid, mängivad kampaanias olulist rolli.


9. mai 2012

Viimasel ajal on tavaks saanud erinevate Occupy gruppide moodustamine, nüüd on siis ka Bilderberglastel oma isiklik olemas. Truth Exposed Radio, WeAreChange San Antonio ja FunkMasterFive on loonud lehekülje http://occupybilderberg.org/, mille eesmärgiks on kasvatada Bilderbergi konverentsil osalevate aktivistide hulk võimalikult suureks. Mida rohkem inimesi, seda rohkem kära. Mida rohkem kära, seda  laialdasem meediakajastus. Hüüa Sinagi! http://www.facebook.com/events/353805951347304


16. mai 2012

Globalistid on mures Kreeka võimalikust loobumisest Euroopa ühisrahast, millega võib kaasneda riigi majanduslik stabiliseerumine. Selline käitumine võib anda eeskuju teistele riikidele ja seada ohtu euro ning koguni plaanid föderaalse Euroopa üliriigi moodustamiseks.

See on üks peamisi teemasid, mida selle aastasel Bilderbergi kohtumisel arutatakse – eurokriis, mis võib saada saatuslikuks nende maailmavalitsuse plaanidele.

Põhjus, miks eurokriis on olnud Bilderbegi kohtumise teemaks ka kahel eelmisel aastal, on lihtne. Nimelt oli Bilderbergi grupp see, kes aitas luua ning kehtestada euro, samuti Maastrichti lepingu.

Tegelikult tegi Bilderberg ühtse Euroopa plaanidega algust juba 1955. aastal Saksamaal. Lekkinud dokumentidest selgub, et eliidi arvates oli „vaja kiiremas korras ühendada Saksamaa ja Euroopa ühiseks turuks“ lisades, et ilma „Ühendatud Euroopata“ on tulevik tume.

Tegevuskava sisaldas punkte nagu „ühisraha loomine“ ning samuti „poliitiline keskvõim“.

Kohtumisele Virginias on oodata ka Euroopa ülemkogu eesistujat Herman van Rompuyt ning endist Euroopa Keskpanga presidenti  Jean-Claude Tricheti.

2009. aastal, mõned päevad enne EL-i presidendiks kuulutamist kohtus Rompuy Brüsselis Bilderbergi juhtkomitee liikmetega. Nende seas olid Étienne Davignon ning Henry Kissinger.


29. mai 2012

Bilderbergi tehnokraadid tulevad uue hooga! Pingutatakse selle nimel et teie järgi nuhkida, et iga teie liigutus oleks kindlalt jälgitav ning kontrolli all.

Euroopa Liit liigub kohustusliku elektroonilise ID poole, mida saaks üheselt kasutada nii tava kui ka interneti kaubanduses elektroonilise allkirjana. Ühtne identifitseerimis ID peaks valvet internetti sisenemisel ning seal andmeid vahetades või kaubeldes.

See pole muud kui järgmine faas juurutada „Metsalise märgi“ süsteemi, mille eestvedajaks on prominentne Bilderbergi liige. Euroopa Liidu digitaalarengu volinik Neelie Kroes tutvustas seaduseelnõud, mis kehtestaks kohustuslikud e-allkirjade, e-identiteedi ja elektroonilise autentimise teenused igas EL-i liikmesriigis.

Esmalt rakendatakse „Suure Venna“ süsteemi Euroopas, seejärel Põhja-Ameerikas ning sealt üle kogu planeedi, kuni kogu maailm on kaetud ühtse sularahavaba kontrollvõrguga, mis kõik on muidugi meie enda heaolu ja turvalisuse nimel.

Neelie Kroes on Euroopa Komisjoni delegaadina olnud Bilderbergi kohtumise külaline aastatel 2005 kuni 2010. Kuid 2011. aastal oli Kroesil juba uus tiitel: Euroopa Liidu digitaalarengu volinik. Seega läheb kõik plaanipäraselt ning mõne päeva pärast saame ehk teada nende edasised kavatsused.

Kõik see sobib kokku hiljutise US CYBERCOM-i loomisega ning Bilderbergi liikme, Gen. Keith Alexanderi nimetamisega NSA juhiks.

Lisaks sellele arutavad Silicon Valley tehnokraatid salajasel kohtumisel  uute interneti määruste, regulatsioonide ning seaduste kehtestamist.


31. mai 2012

Samuti võtab kohtumisest osa globaalset soojenemist inimtekkeliseks protsessiks nimetav Alison Redford, kes arutleb keskkonna probleemide üle. See kinnitab, et bilderberglased arutavad Agenda 21 programmi võimupiiride laiendamist. Valitsuse pressiteade kohaselt kohtub Redford mitmete inimestega, arutamaks rahapoliitikat, ökoloogilisi probleeme ning loodusressursside vastutustundliku kasutamist. Redfordi osalemine salajasel kohtumisel läheb Kanada maksumaksjale maksma 19 000 dollarit.

Redford on teada tuntud propagandist, kes soovib suuremat kontrolli süsiniku emisiooni üle, mis sobib suurepäraselt Obama administratsiooni sõjaplaaniga Ameerika söetööstuse vastu ning Bilderbergi enda „postindustriaalse revolutsiooni” kavaga, kus energia kasutamine on planeedi päästmise nimel rangelt piiratud, mistõttu väheneb elatustase.

ÜRO Agenda 21 nõuab liikmesriikidelt „säästva arengu“ poliitikat, mis pole muud kui maskeeritud neofeodalism, aitamaks poliitilisel- ja finantseliidil vähendada elatustaset ning elukvaliteeti.

Sellise agenda tegelik motivatsioon ilmnes hiljutisel Planet under Pressure (Planeet surve all) konverentsil Londonis, kus kliimamuutuste alarmistid presenteerisid oma plaani inimkonnale – pakkida inimesed tihedalt linnadesse, et emakesele loodusele jääks rohkem ruumi.

See meenutab Future foorumi õudusunenägu „Planeeritud-Opolis“, kus planeedi päästmise nimel on inimtegevus diktaatorlike tehnokraatide poolt rangelt reguleeritud.

“Planet Under Pressure” konverentsil osalenud Yale’i ülikooli professor Karen Seto ütles MSNBC-le: „Kindlasti ei soovi me, et nad (inimesed) uitaksid ringi maakohtades. Elades tihedalt koos säästavad nad maad looduse jaoks“.

Bilderbergi siseallikad annavad teada, et grupp annab viimast lihvi plaanile kehtestada globaalne süsinikumaks ning lõpule viia oma postindustriaalse revolutsiooni kava. Kuna inimtekkelise globaalse soojenemise jutt, mille kiiluvees eliit varem sõitis enam kellelegi korda ei lähe, siis nüüd virutavad nad uue trumbi lauale, milleks on  ohustatud liikide välja suremine.

Salaühing plaanib endiselt kasutada Maailmapanka inkassofirmana, mis kogub globaalset CO2-he maksu, ütles Alex Jonesi Bilderbergi insider.

Lisaks Maailmapanga president Robert Zoellickile on selleaastasel Bilderberglaste kogunemisel kohal mitmete keskkonna grupeeringute esindajad, kes aitavad nimetatud plaane ellu viia. Teiste hulgas saabus Fred Krupp, „Keskkonnakaitse Fondi“ (Environmental Defense Fund) president, fond mis kogub raha globaalse soojenemisega võitlemiseks. Samas on see seotud selliste suurkorporatsioonidega nagu McDonald ja FedEx.

Bilderbergi siseallikad annavad teada, et grupp annab viimast lihvi plaanile kehtestada globaalne süsinikumaks ning lõpule viia oma postindustriaalse revolutsiooni kava. Kuna inimtekkelise globaalse soojenemise jutt, mille kiiluvees eliit varem sõitis enam kellelegi korda ei lähe, siis nüüd virutavad nad uue trumbi lauale, milleks on  ohustatud liikide välja suremine.

Salaühing plaanib endiselt kasutada Maailmapanka inkassofirmana, mis kogub globaalset CO2-he maksu, ütles Alex Jonesi Bilderbergi insider.

Lisaks Maailmapanga president Robert Zoellickile on selleaastasel Bilderberglaste kogunemisel kohal mitmete keskkonna grupeeringute esindajad, kes aitavad nimetatud plaane ellu viia. Teiste hulgas saabus Fred Krupp, „Keskkonnakaitse Fondi“ (Environmental Defense Fund) president, fond mis kogub raha globaalse soojenemisega võitlemiseks. Samas on see seotud selliste suurkorporatsioonidega nagu McDonald ja FedEx.

Artikkel täieneb jooksvalt.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments