Kelen McBreen | Infowars
President Donald Trump teatas, et loobub igasugusest toetusest nende poolt, kes on hakanud kahtlema tema valitsuse tegevuses Jeffrey Epsteini juhtumi käsitlemisel. Selle asemel, et mõista avalikkuse selget soovi näha luureasutustega seotud pedofiilivõrgustiku paljastamist ja süüdlaste vastutusele võtmist, suunas Trump süü „radikaalsete vasakpoolsete demokraatide“ peale.
Trump kirjutas: „Radikaalsed vasakpoolsed demokraadid on taas kord kullasoonele sattunud! Täpselt nagu selle VÕLTSITUD ja täielikult ümber lükatud Steele’i toimikuga, nende 51 valetava „luure“ agendiga, Põrgust pärit sülearvutiga, mille kohta demokraadid vandusid, et see tuli Venemaalt (ei, see tuli Hunter Bideni vannitoast!) ja isegi kogu selle Venemaa, Venemaa, Venemaa pettusega, mis on täiesti väljamõeldud lugu ja millega püüti varjata Hillary Clintoni kaotust 2016. aasta presidendivalimistel. Need pettused ja lavastused ongi kõik, mida demokraadid oskavad. See on kõik, mis neil üldse on. Nad ei oska valitseda, ei suuda teha toimivat poliitikat ega suuda leida kandidaate, kes ka tegelikult võidaksid.“
„Ja erinevalt vabariiklastest hoiavad nemad alati ühtselt kokku. Nende uusim PETTUS on see, mida hakataksegi nüüd kutsuma Jeffrey Epsteini pettuseks ja minu ENDISED toetajad on selle täielikult alla neelanud, ilma igasuguse kahtluseta,“ lisas ta.
President jätkas, öeldes, et tema „endised toetajad“ lasid vasakpoolsetel end haneks tõmmata ja nimetas kogu Epsteini skandaali lihtsalt järjekordseks „pettuseks“.
„Nad pole siiani midagi õppinud ega õpigi ilmselt kunagi. Isegi pärast seda, kui hullumeelne vasakpoolsus neid kaheksa pikka aastat ninapidi vedas. Mina olen juba kuue kuuga saavutanud rohkem kui ilmselt ükski teine president meie riigi ajaloos, aga kõik, millest need inimesed tahavad rääkida – ajendatuna libameediast ja edunäljas demokraatidest – on see nn Jeffrey Epsteini pettus,“ kirjutas Trump.
Trump jätkas omaenda miljonite valijate hurjutamist: „Las need nõrgukesed teevadki demokraatide tööd edasi. Ärgu nad isegi mõelgu enam rääkida meie erakordsest ja enneolematust edust, sest mina ei taha rohkem nende toetust! Aitäh tähelepanu eest. TEEME AMEERIKA JÄLLE SUUREKS!“
See sõnum tuli pärast seda, kui mitmed tuntud MAGA-meelsed poliitkommentaatorid olid avalikult kritiseerinud Trumpi justiitsministeeriumi läbikukkumist Epsteini dokumentide avalikustamisel, sealhulgas monteeritud video pärast, mis pidi väidetavalt tõestama, et Epstein tegi enesetapu.
Teisipäeval väitis president Trump ootamatult, et ainult „halvad inimesed“ ja „libauudised“ tunnevad huvi surnud pedofiili lastekaubandusvõrgustiku vastu.
Trumpi kolmapäevane postitus platvormil Truth Social andis veelgi hoogu nendele, kes on nördinud valitsuse valede ja salatsemise pärast seoses Epsteini kliendinimekirja, tema „enesetapu“ ning seksuaalse ärakasutamise ja väljapressimise võrgustikuga.
