Sean Miller | Infowars
Molekulaarbiotehnoloog Hashem Al-Ghaili pakkus välja “tuleviku vangla” kontseptsiooni. See süsteem kasutab masinaid, mis karistavad süüdimõistetuid, istutades nende ajudesse mälestusi.
“Tere tulemast Cognify’sse, asutusse, mis on loodud selleks, et ravida kurjategijaid nagu patsiente,” öeldakse videos.
“Selle asemel, et veeta aastaid reaalses vanglakambris, võivad vangid siin oma karistuse ära kanda vaid mõne minutiga,” selgitatakse videos. “Cognify võiks ühel päeval luua ja istutada kunstlikke mälestusi otse vangi ajju. Need keerulised, elulised ja elutruud mälestused luuakse reaalajas, kasutades tehisintellekti loodud sisu.”
Cognify “integreeriks” tehisintellekti poolt loodud kunstlikud mälestused olemasolevatesse aju närvivõrkudesse, muutes need seega eristamatuks loomulikult omandatud mälestustest, vältides kognitiivset dissonantsi ehk olukorda, kus muudetud mälu omav isik tõrjub neid võltsmälestusi.
Protsessi esimeses etapis tehakse kinnipeetava aju skaneerimine, et luua tema neuronaalsete ahelate kaart.
“See ajukaart aitab suunata Cognify seadet konkreetsetele ajupiirkondadele, mis vastutavad mälu, arutluse ja loogilise mõtlemise eest,” öeldakse videos. “Kui sihtmärgiks olevad ajupiirkonnad on kindlaks tehtud, pannakse Cognify seade kinnipeetava pea ümber ja reguleeritakse intensiivsust ja kunstlike mälestuste tüüpi sõltuvalt kuriteost.”
Seejärel algab mõttekontroll.
“Kurjategija mõtetes kulgeks aeg teisiti, aeglasemalt kui päriselus, mistõttu kogeksid nad paari minutiga aasta jagu kunstlikke mälestusi,” selgitatakse videos.
Need mälestused vallandavad kurbust ja kahetsust, lastes süüdimõistetud isikul näha oma väidetavat kuritegu ohvri vaatenurgast, et kinnipeetaval trauma tekitada.
Šokeerivalt, kuigi mitte üllatavalt, on loetletud kuritegude hulgas, mille puhul Cognify’t saaks kasutada, “vihakuriteod” ja “diskrimineerimine”.
Tasub meenutada, et Orwellikud neuroloogilised vanglad ei ole ainus asi, millest Ghaili on videomudeleid loonud. 2022. aastal avaldas Ghaili ka sarnase teose, mis modelleerib tulevikuemakat EctoLife.
EctoLife koosneb sarnastest kapslitest, mida võib näha “Matrixi” filmis ja see on võimeline kasvatama 30 000 last aastas.
EctoLife’i reklaamitakse kui keskkonnasõbralikku võimalust inimestele, kes ei saa ise last eostada.
Selle “keskkonnasõbralikkuse” nimel kasutab EctoLife ensüüme, et muuta imikute jäätmed tagasi “toitaineteks”, millega saab neid uuesti toita.
Väidetavalt ei pea “vanemad” muretsema elektrikatkestuste pärast, kuna kapslid töötavad päikese- ja tuuleenergia jõul. Kuidas seade pilvise ja tuulevaikse ilmaga toimib, ei ole öeldud.
EctoLife pakub ka “eliitpaketti”, mille puhul võib oma last geneetiliselt muuta, kujundades humanoidi kõiki füüsilisi omadusi.
EctoLife hakkab pakkuma oma humanoidide valmistamise seadmeid ka koduseks kasutamiseks, “ilma et oleks vaja nende tehast külastada”.
Küsimus, mis võib tekkida pärast selle uue eluviisi nägemist, on see, kui paljud EctoLife’i kaudu sündinud humanoidid jõuavad oma elu jooksul Cognify’sse.
Lääne puhul ALATI, kui nad reklaamivad, et nüüd tuleb miskit kasutusele millegi heaks siis tegelikult on sellel ekstreemselt vastupidine efekt. Just negatiivse tulemuse saavutamine on neil alati eesmärgiks. Lääs on liiga ilmselgeks muutunud oma ühe ja sama mustri kasutamisega.
Ka see “Cognify” pole midagi muud, kui MK-Ultra 2.
Üks asjalik dokumentaalfilm, mida juba praeguse MK-Ultraga teha saab:
https://www.bitchute.com/video/BvpWjdAlrLuX
CIA arsenal on palju jõhkram, kui fantaseerida oskate.