Ethan Huff | Natural News
Kanadalased rakendavad uut süsteemi nimetusega “avatud pangandus”, mis seob kodanike pangakontod uue sotsiaalse krediidihinnangu süsteemiga.
Peale Kanadas toimunud rekkameeste ja teisi tähelepanuväärseid Covidi türannia vastaseid proteste, teeb Justin Trudeau režiim riigi pangandussüsteemi ümber, et muuta kodanike jaoks poliitilise korruptsiooni kritiseerimine palju keerulisemaks.
Sotsiaalse krediidiskooriga seotud panganduse pooldajad ütlevad, et see muudab Kanada pangad “kaasavamaks”, võimaldades neil nõudmise korral hõlpsasti ligi pääseda kasutajate andmetele, olles samas võimelised omavahel seda teavet jagama.
Maailmapanga partner nimega Open Banking Excellence (OBE), mis sai alguse Ühendkuningriigist, kiitleb praegu sellega, et ühendab Kanadas inimeste sotsiaalsed krediidiskoorid nende pangaandmetega. Tõenäoliselt tekib kanadalastel võimalus saada digitaalset “sularaha” ja isikutunnistust “mugavas,” kõik-ühes ja “kõikehõlmaval” platvormil.
“Selle eesmärk on saada õiglasem, kaasavam ja avatum ühiskond,” ütles OBE asutaja Helen Child, kasutades kenasti kõiki populaarseid märksõnu, et tema projekt kõlaks maailma jaoks unistuste täitumisena.
OBE tegutseb juba umbes 40 erinevas riigis, väites, et selle eesmärk on “luua väljapaistvaid platvorme ja sisu, mis edendavad teadmiste jagamist, uut mõtlemist ja partnerlust tööstusharus – ergutades avatud rahastamise ja andmete kasutuselevõttu parema finantskaasatuse saavutamiseks kogu maailmas”.
Childi mõiste “avatud ühiskond” kasutamine on häiriv ka seetõttu, et see on ideoloogia, mida propageerib tipp-globalist George Soros. See eeldab avatud piire, vanglate kaotamist ja kontrollimatut kuritegevust ilma karistuseta ja seda kõike selleks, et tuua maailma jaoks “progressiivseid” muutusi.
Jääb ebaselgeks, kuidas on see “kaasavus” ja “õiglus”, kui kanadalasi ja teisi inimesi üle maailma sunnitakse ostmiseks ja müümiseks hoidma oma kõrgeid sotsiaalseid krediiditulemusi. OBE ametnikud ja teised selle konstruktsiooni pooldajad ei taha sellest eriti rääkida.
“See soodustab finantsilist kaasatust,” on kõik, mida Child selle skeemi kohta ütleb. “See demokratiseerib andmeid.”
On selgelt näha, et Childil on silme ees vaid see kuld, mida tema andmekogumisskeem tema finantsvarudesse lisab. Andmed, mida tema rühm kogub, et määrata inimeste krediidiskoorid, on äärmiselt väärtuslikud, eriti nüüd, kui maailm laskub sularahata põrgusse.
“Ei ole lihtsamat viisi masside kontrollimiseks, kui kontrollida nende juurdepääsu nende enda rahale ja nende võimet kaubelda ja vabalt liikuda,” hoiatab Slay News.
The Canadian Press ei hoidnud end tagasi ja väljendas otse, mida Child ilmselgelt silmas peab, rõhutades, et finantsvaldkonna üks peamisi arengusuundi puudutab krediidiotsuseid.
“Avatud panganduse raames saaksid laenuandjad otse ligi üksikisiku pangandusandmetele, nii et nad saaksid vaadata kaugemale krediidipunktidest,” selgitas The Canadian Press. “Lisaks on tarbijatel võimalus seda kasutada oma krediidireitingu tõstmise eesmärgil, esitades tõendid pidevate üürimaksete kohta.”
Teisisõnu on eesmärk hinnata midagi enamat kui lihtsalt kellegi krediidiskoori, et otsustada, kas ta on väärt osalema globalistide poolt käivitatavas uues globaalses majanduses.
Nii nagu Eestis on ka Kanadas suurt tähelepanu pööratud “vihakõne” eest vastutusele võtmisele. Võib vaid ette kujutada, milline on “vihakõnes” süüdi mõistetud inimeste sotsiaalne krediidiskoor ning kui palju on neil võimalik osaleda kõiges, mis on seotud kauplemise ja rahandusega.
Emmanuel Macroni asemel peaks olema Kanada lipp. Või Justin Trudeau.
Natuke diktatuuri veel juurde keerata ja siis ei julge mitte keegi kurta SCS üle.
Tänan!
Saadet vaadates/ kuulates suure tähelepanuga suutsin vaid kaasa “noogutada” kõik öeldu on tõene.
Koostöö on vist parim sõna ellujäämiseks ja loomulikult enese arendamine/ elama õppimine olukorras, kus elu võimatuks muuta püütakse (võimalik, et NPC’dele ja bot’idele kõik meelepärane, aga inimestele???).