Kelen McBreen | Infowars
Maailma Majandusfoorumi (WEF) liige ja selle asutaja Klaus Schwabi tippnõunik Yuval Noah Harari kinnitas eelmise nädala reedel toimunud majandusteemalisel kohtumisel seda, milline on globaalse eliidi mõtteviis.
2022. aasta Warwick Economicsi tippkohtumisel hirmutas Harari inimesi kliimamuutustega ja soovitas riikidel koguda aastas lisaks veel 2 protsenti oma SKTst, et “katastroofilisi” kliimaprobleeme ära hoida.”
Harari kritiseeris poliitikuid, et nad suunavad konfliktide ajal suuri summasid sõjaväe toimimiseks ja pakkus välja, et sama peaks tegema ka kliimamuutuse vastu võitlemiseks.
Harari käis välja ka mõtte, et inimesed ei pea oma puhkuse veetmiseks kaugetele saartele reisima, et õnnelik olla ja ei ole tarvis kulutada raha keskkonda kahjustavatele ilutoodetele, et end hästi tunda.
Põhimõtteliselt soovitab ta inimestel loobuda asjadest, mis neile meeldivad ja vahetada need välja süsteemi poolt pakutud alternatiivide vastu, mis väidetavalt on keskkonnasõbralikumad.
Loomulikult jätkavad samal ajal Harari sugused valitud isikud lendamist eralennukitega ja naudivad muid hüvesid, samal ajal kui pööbel on sunnitud kodus istuma, et aidata “planeeti päästa”.
WEF-i nõunik väitis, et väidetava vastutavad kliimakriisi eest kõige rohkem maailma võimsamad ja jõukamad riigid, jättes mainimata, reostuse, mida tekitavad paljud maailma vaesemad riigid ja planeedi jõukamad kodanikud.
Ameerika kohta ütles Harari, et Ameerika Ühendriigid on juba loobunud oma kohast globaalse liidrina, lisades: “Ei ole kedagi, kes selle tekkinud vaakumi täidaks.”
Harari arvates peaks WEF ja WHO Ameerika liidripositsioonilt eemaldumist ära kasutama ja astuma samme, et suruda planeet üleilmsesse tehnokraatlikku ja meditsiinilisse diktatuuri.
„Meil ei ole tegelikult vaja, et ühel riigil oleks liidriroll. Ideaalis peaksid riigid ja rohujuuretasandi organisatsioonid, rakendama oma ideed ja motivatsiooni ühise eesmärgi nimel,“ ütles ta.
Arutelu juhtinud CNN-i Bill Weir küsis Hararilt, kas uus tehnoloogia aitab inimkonnal Maad kahjustamata elada.
Klaus Schwabi käsilane vastas Weirile, et tehnoloogia on kahe teraga mõõk, mida saab kasutada inimestele haiget tegemiseks või nende aitamiseks.
Ta hoiatas ka, et eliit ei tohiks loota “Noa laeva” tüüpi tehnoloogiale, mis neid globaalse katastroofi puhul päästaks.
Põhimõtteliselt tunnistas Harari, et eliit varub tehnoloogiat enda päästmiseks, samal ajal kui valdav enamus inimesi kannatab globalistide loodud kriisi tõttu.
„Kliimamuutustega kaasneb äärmiselt suur oht ja kui inimesed räägivad sellest, milline saab olema meie tulevik, siis ei ole ‘meid’. Pole mingit ‘meie tulevikku’. Inimkond võib jaguneda enamuseks – võib-olla – inimesteks, kes kannatavad tohutult ja vähemuseks, kellel on ressursid, rikkus ja tehnoloogia enda kaitsmiseks ning naudivad elu mingisuguses tehnoloogilises Noa laevas.
Üks tippkohtumise külastaja küsis Hararilt, mida saavad globalistid teha selliste diktaatoritega nagu näiteks Hiina Xi Jinping, kes ei pruugi vasakpoolse rohelise liikumisega kaasa minna.
WEF-i nõunik ütles, et kodanikel on ikka veel võimalik midagi muuta, isegi sellises riigis nagu Hiina.
Lõpetuseks ütles Harari inimkonnale, et “meil ei ole palju aega”, et seada oma prioriteedid nii, et kõigil maailma elanikel oleks “mingisugunegi tulevik”, mitte ainult eliidil.
Loomulikult on tema lahenduseks globaalse võimu koondamine sama eliidi kätte, kes soovib maailma rahvaarvu vähendada, et uus teenistujate klass luua.