vaktsineerida pais

Dokumentaalfilm “Vaktsineerida!?!” – täispikk versioon

Vaktsineerimise näol pole kindlasti tegemist lihtsa teemaga, mis on vaid must ja valge. Hoolimata sellest kuuleme siiski peamiselt vaktsiinide kasulikusest ja ohutusest. Kuid leidub ka väga palju neid, kes vaktsiinide tõhususe küsimärgi alla seavad. Kummal poolel on õigus või on tõde hoopis kusagil vahepeal? Kuna otsuse pead langetama Sina, siis ei jookse ükski infokild mööda külge maha ja on kindlasti abiks õige otsuse langetamisel.

Filmis teevad kaasa:

osalejad lehele

Filmis “Vaktsineerida!?!” uurime oma ala asjatundjatelt, kuidas vaktsiinid töötavad, kui efektiivsed need on ning millised riskid vaktsineerimisega kaasnevad. Vaatame, milliseid lisaaineid vaktsiinides leidub ning millist mõju avaldavad need inimese organismile. Räägime vaktsiiniuuringute rahastamisest ja skeemidest. Kuuleme lugu sellest kuidas on üle elada tõsine vaktsiinikahjustus ning milline on elu peale seda. Uurime kuidas haigusi ennetada ja vältida, millised on alternatiivid vaktsineerimisele ning ka seda, et kui oled siiski otsustanud vaktsineerida, siis kuidas on seda kõige mõistlikum ja ohutum teha.

Sest Sina otsustad…

Vaktsineerida!?! – Sest Sina Otsustad… – treiler:

7 Comments

 1. Tere!

  Kas seda filmi kuskilt netist vaadata/osta ei saa? Tahaks väga näha, kuid kuskile linastusele ei saa.

 2. Tere,
  informeerisite ennist, et peale esietendust seatakse film 6htul youtube yles.
  Seni pole midagi yles laetud!
  Palun täpsustage, mis ajal päriselt ilmub antud film vaatamiseks Youtube.
  Tänud ette!

  • Tere!

   Vahepeal on asjad jah natuke muutunud. Teeme Tartus ka ürituse ära, siis vaatame kuidas saab ja millised on Pärnus korraldajate soovid. Aga kui neti läheb, siis annan sellest kindlasti kõva häälega teada, nii et hoidke Vanglaplaneedil silm peal. 🙂

1 Trackback / Pingback

 1. Dokumentaalfilmi “Vaktsineerida” linastus Tartus | Vanglaplaneet

Leave a Reply

Your email address will not be published.