vaktsineerida pais

Dokumentaalfilm “Vaktsineerida!?!” – täispikk versioon

Vaktsineerimise näol pole kindlasti tegemist lihtsa teemaga, mis on vaid must ja valge. Hoolimata sellest kuuleme siiski peamiselt vaktsiinide kasulikusest ja ohutusest. Kuid leidub ka väga palju neid, kes vaktsiinide tõhususe küsimärgi alla seavad. Kummal poolel on õigus või on tõde hoopis kusagil vahepeal? Kuna otsuse pead langetama Sina, siis ei jookse ükski infokild mööda külge maha ja on kindlasti abiks õige otsuse langetamisel.

Filmis teevad kaasa:

osalejad lehele

Filmis “Vaktsineerida!?!” uurime oma ala asjatundjatelt, kuidas vaktsiinid töötavad, kui efektiivsed need on ning millised riskid vaktsineerimisega kaasnevad. Vaatame, milliseid lisaaineid vaktsiinides leidub ning millist mõju avaldavad need inimese organismile. Räägime vaktsiiniuuringute rahastamisest ja skeemidest. Kuuleme lugu sellest kuidas on üle elada tõsine vaktsiinikahjustus ning milline on elu peale seda. Uurime kuidas haigusi ennetada ja vältida, millised on alternatiivid vaktsineerimisele ning ka seda, et kui oled siiski otsustanud vaktsineerida, siis kuidas on seda kõige mõistlikum ja ohutum teha.

Sest Sina otsustad…

Nüüd on dokumentaalfilm “Vaktsineerida!?!” saadaval ka andmekandjal. Lisaks filmile saate endale stiilse ning kvaliteetse terasest Vanglaplaneedi logoga mälupulga. Pulga mälumaht on 8 gb ja sellel on 5 aastane garantii. Mõõdud: 55x15x6mm. (Lisateenused: failide laadimine, failide lukustamine, AutoRun)
Film on WMV-formaadis, pikkus 92 minutit, resolutsioon 1920×1080 pikslit ning maht 5,75 gb.

Hind: 15 €

Oma soovist andke palun teada e-posti aadressil: peeter.proos@hot.ee
Kindlasti märkige ära kuidas soovite kaupa kätte saada ning samuti vajalikud andmed (nimi, aadress, pakiautomaatide puhul koht, kuhu saata ja telefoninumber).

Vaktsineerida!?! – Sest Sina Otsustad… – treiler:

8 thoughts on “

 1. Pingback: Dokumentaalfilmi “Vaktsineerida” linastus Tartus | Vanglaplaneet

 2. Tere,
  informeerisite ennist, et peale esietendust seatakse film 6htul youtube yles.
  Seni pole midagi yles laetud!
  Palun täpsustage, mis ajal päriselt ilmub antud film vaatamiseks Youtube.
  Tänud ette!

  • Tere!

   Vahepeal on asjad jah natuke muutunud. Teeme Tartus ka ürituse ära, siis vaatame kuidas saab ja millised on Pärnus korraldajate soovid. Aga kui neti läheb, siis annan sellest kindlasti kõva häälega teada, nii et hoidke Vanglaplaneedil silm peal. :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>