LOGI SISSE

Suur lähtestamine (Great Reset) – sulle ei kuulu midagi ja sa oled õnnelik

Mida päev edasi, seda selgemaks saab, millises suunas meie ühiskonda juhitakse ja milline on lõppeesmärk. Globalistid kasutavad nende enda poolt organiseeritud skeemdeemiat, et kehtestada maailmas nn uus normaalsus.

Maailma Majandusfoorumi asutaja Klaus Schwab kirjutab viimases raamatus „Covid-19: The Great Reset“ („Covid-19: Suur Lähtestamine“), et me „ei naase kunagi enne kriisi valitsenud normaalsuse “mõranenud” tunnetusele, sest koroonaviiruse pandeemia tähistab meie globaalse trajektoori põhilist pöördepunkti.”

Suure Lähtestamise veebilehel märgib Schwab, et: “Pandeemia kujutab endast haruldast, kuid kitsast võimalust oma maailma üle kaalumiseks, ümbermõtestamiseks ja lähtestamiseks“.

Schwabi plaanide kohaselt on tegemist globalistliku maailmakorraldusega, kus rahvusriikidel ei ole kohta ja otsuseid teeb ülemaailmne organisatsioon. Inimesed on tihedalt tehnoloogia külge seotud ja nende tegevust on võimalik hõlpsasti kontrollida ja suunata. Kasutusel on vaid nö roheline energia ja kõik inimesed on seotud süsinikumaksul põhineva globaalse krediidisüsteemiga. Kapitalistliku majandussüsteemi asemel toimib jagamismajandus ja eraomand ei ole lubatud. Varad on võrdselt jagatud ning kasutusel on kodanikupalga süsteem, mis muudab inimeste mõjutamise veelgi lihtsamaks.


Lisa kommentaar

OSTUKORV 0