LOGI SISSE

Äkksurm

Juba COVID-19 mRNA vaktsiinide turule tuleku ajal hoiatasid Dr. Robert Malone, Dr Charles Hoffe, Dr Steve Hotze ja paljud teised teadlased ja arstid, et paari-kolme aasta pärast tekivad süstitud inimestel tõsised tervisehädad või surevad nad isegi ära, sest nii on ka läinud katseloomadega, kelle peal sama tehnoloogiat on testitud.

Nüüd, kaks aastat peale Covidi-vastase süstimise algust surevad täiesti terved täiskasvanud inimesed kogu maailmas jala pealt ning viimase 18 kuu jooksul on termin “äkitselt surnud” tõusnud Google’i “enimotsitud” terminite tippu.

Allpool saab vaadata Stew Petersi murrangulist dokumentaalfilmi “Died Suddenly” (“Äkksurm”) eestikeelsete subtiitritega, milles uuritaksegi globaalse eliidi poolt viimase kahe aasta jooksul edendatud eksperimentaalse COVID-19 mRNA-vaktsiini surmavaid mõjusid ja tagajärgi.

NB: Suur tänu kõigile Vanglaplaneedi toetajateleVastupanuliikumise tasulistele liikmetele ja V-poe klientidele! Ilma teieta ei oleks olnud võimalik seda filmi eesti keelde tõlkida.


Lisa kommentaar

OSTUKORV 0