LOGI SISSE

Kanada psühhiaatriaühing on vaktsiinivastased sihikule võtnud

Kanada valitsus üritab Briti Columbias läbi viia seadusemuudatust, mis muudab seda, kuidas järelevalveorganid tervishoidu ja alternatiivmeditsiini kontrollivad. Osa seaduseelnõu sisust on avalikustamata ning jääbki avalikkusele saladuseks, kuni valitsus seaduse vastu võtnud on.

Ent see, mida me eelnõu C 36 kohta teame, on juba niigi halb. See eelnõu annab Briti Columbia valitsusele võimu muuta kohustuslikuks vaktsiinid ükskõik mis haiguse vastu, kui valitsus nii otsustab.

See annab valitsusele võimu tsenseerida igaüht, kes seab kahtluse alla valitsuse seisukoha ükskõik mis teemal, lubades sel konfiskeerida isiku vara, trahvida neid kuni 200 000$ ulatuses, või visata nad vangi.

See loob liigitamissüsteemi, kus valitsus otsustab, kes on hea ja kes mitte. See defineerib teadliku nõusoleku tähenduse uuesti.

Kuigi see ei ole veel avalikustatud, on Kanada Psühhiaatrite Ühing võtnud sihikule kõik, kes keelduvad ohtlikest ja müstilistest vaktsiinidest, sildistades nood türannide igivana taktika järgi hullumeelseteks. Visates teisitimõtlejad vaimuhaiglatesse ja neid uimastades.


Lisa kommentaar

OSTUKORV 0