LOGI SISSE

COVID-19 dejavuu – koroonateoreetikute teine tulemine

Viimasel nädalal on mul tulnud uudiseid lugedes mitu korda üle kontrollida, kas loen ikka värsket uudist või on tegu aasta taguse artikliga.

Kuigi alles mõned kuud tagasi anti meile armu ja lõpetati koroonapiirangud, hirmutavad nüüd koroonateoreetikud meid uue omikroni BA.5 alavariandiga. Perearst Piret Rospu kirjutab, et kõrge vaktsineerimisega hõlmatusega Portugalis tõi omikroni BA.5 laine kaasa Covid-19 hospitaliseerimiste ja surmade laine ning omikron BA.5 on muutunud juba üle maailma domineerivaks koroonatüveks.

Niisiis hakkab kõik taas jälle peale ja ausalt öeldes on natuke piinlik jälle kõike seda sama juttu rääkima hakata. Kuid midagi ei ole teha – muud üle ka ei jää.
Juba on esi-koroonateoreetikud nagu terviseamet, perearst Karmen Joller ja teadusnõukoja juht professor Toivo Maimets öelnud et inimesed peaksid taas maskid ette panema. Tuletan meelde, et Maimets rääkis juba eelmise aasta alguses, et teadlasena ei näe tema muud võimalust, kui muuta vaktsineerimine kohustuslikuks.

Aga nüüd siis soovitatakse jällegi neid samu maske, mida isegi Ühendkuningriigi valitsuse hädaolukorra teadlaste nõukogu liige dr Colin Axon nimetas „mugavuslappideks“ millel ei ole mingisugust efekti, sest COVID-19 viirusosake on kuni 5000 korda väiksem, kui maskides olevad õhuavad.

Seda sama, et ei maskidest, ega ka muudest piirangutest ei ole absoluutselt mitte mingit kasu isegi siis kui nõudeid hoolega järgitakse ja ka kontrollitakse, on korduvalt kinnitanud ka eelmine teadusnõukoja juht Irja Lutsar.

Kuid teema ei piirdu vaid maskide ja muude tobedate ning kasutute koroonameetmeteks nimetatud inimeste allutusvahenditega. Koroonateoreetikute nõukoja juht Toivo Maimets kinnitas, et septembriks jõuavad Euroopasse uued Moderna ja Pfizeri vaktsiinid, mis on mõeldud algse Wuhani tüve vastu ja omikron-1 vastu.

Muidugi mõista ei ole Maimetsa sõnul olemas vaktsiini omikron-5 ehk BA.5 alavariandi jaoks ja väidetavalt joostakse hetkel viirusega võidu. Täpselt sama tehti alguses ka eelmiste COVID-19 nö vaktsiinidega, mida väidetavalt oli ainult piiratud koguses, et inimestele jääks mulje, et tegemist on väga nõutud kaubaga.

Ilmselt ei ole mõtet hakata siin rääkima kui ebatõhusad ja ohtlikud need erakorralise müügiloa alusel kasutuses olevad süstid on. Kogu see teave on Eestis kohtu tasemel põhjalikult läbi vaadatud ja kinnitust leidnud. Jutt on siis 31. mai Tallinna Halduskohtu otsusest.

Hoolimata sellest soovitavad kõik meie peamised koroonateoreetikud, et kindlasti tuleks juba joosta tõhustusdoosi tegema, ükskõik millise vaktsiiniga ja millise tüve või variandi vastu, pea asi et saaks tehtud.
Selle kohta mitu korda peaks inimene end vaktsineerima ütles Irja Lutsar, et ka neljas doos ei pruugi riskigruppi kuulujatele viimaseks jääda.
„Neljas doos tõenäoliselt ei ole viimane. Väga paljud riigid, kes kevadel soovitasid neljandat doosi just eakatele, 80 pluss, ja riskigruppidele, need praegu juba soovitavad viiendat doosi, sest nendel inimestel on kuus kuud neljandast doosist möödas,“ rääkis Lutsar.

Muu hulgas mainis Lutsar, et loodetavasti tulevad peagi turule vaktsiinid, mis ka viiruse kandluse ära kaotavad, tunnistades sellega taaskord, et ei eelmised ega sellel sügisel saabuvad vaktsiinid, ei peata viiruse levikut. See tähendab, et ka viies doos ei jää viimaseks ja tuleb kuues ja seitsmes jne, nii nagu globalistide tegevuskava analüütikud juba paar aastat rääkinud ja hoiatanud on.

Muidugi tõusevad taas teemaks PCR-testid, mille kohta soovitan täpsemalt kuulata ja vaadata lehelt skeemdeemia.ee ning samuti räägivad tipp-koroonateoreetikud ka haiglate koormuse suurenemisest, mille kohta võib täpsemalt lugeda minu eelmise aasta novembri artiklist pealkirjaga „Sõjaseisukord? Haiglate võimekusest on kasutuses VAID 10%!“

Hiljutisest Postimehe artiklist selgub, et üha kasvavas koroonaviirusega nakatumises panevad teadusnõukoda ja erinevad ametkonnad esimese hooga kogu vastutuse inimestele ja isiklikule ohuhinnangule.


Lisa kommentaar

OSTUKORV 0