SKEEMDEEMIA

PCR-TESTIDE PETTUS

PCR-testide pettus on COVID-19 skeemdeemia vundament

Saksa kirjanik ja filosoof Georg Christoph Lichtenberg ütles kunagi, et: „Maailmas ei saa kõik veel päris korras olla, kuna inimesi peab endiselt pettuse abil valitsema.“ Tuleb tõdeda, et maailmas on siiani mõningaid probleeme.

 

Ühel hetkel hakkas kogu planeedi elanikkond hirmunult käsi desinfitseerima, kodus istuma, maske kandma, vaktsineerima ning oma õiguseid ja vabadusi loovutama. Miks? Sest väidetavalt levis maailmas uus surmav viirus COVID-19, millesse nakatub iga päevaga järjest rohkem inimesi. Või kas nakatub?

 

COVID-19 viiruse peamiseks tuvastamise vahendiks on nn PCR testid, ning koroonaviiruse pandeemia teooria põhineb nende testide tulemustel. Probleem seisneb aga selles, et PCR-teste rakendatakse ebapädevalt ning seetõttu on lihtne jätta muljet nagu oleks meil tegu pandeemiaga. Ei ole!

 

Võimalikult lühidalt selgitades, kasutatakse PCR teste inimeselt saadud viirusproovi paljundamiseks. Proovist saadud DNA lõik lammutatakse juppideks ning sealt saadud info põhjal luuakse kõrvale uus samasugune. Järgmise paljundamistsükliga tekib neli DNA lõiku, siis kaheksa, 16, 32, 64 jne. Selliselt on PCR-i kasutades võimalik lühikese ajaga luua miljoneid ja miljardeid DNA lõikude koopiaid.

 

On  äärmiselt oluline mõista, et PCR testidega ei ole võimalik määrata viiruse olemasolu, sest paljundatakse vaid viiruse geneetilist materjali, aga mitte viirust. Aktiivse ehk nakkusohtliku viiruse tuvastamine käib hoopis teistsuguste vahenditega. PCR testiga saab määrata vaid üksikuid viirusefragmente, mis reeglina on inaktiivsed ja kahjutud ning nende olemasolu ei näita tegeliku viiruse olemasolu organismis.

 

Nagu öeldud, paljundab PCR viiruse geneetilist materjali tsüklitena ja DNA ahelate arv kasvab eksponentsiaalselt. Mida suurem on PCR testi paljundamistsüklite arv seda väiksem on viiruskoormus ja seda vähem tõenäoline on ka viiruse nakkavus ja virulentsus.

 

Optimaalseks paljundustsüklite arvuks peetakse  20 kuni 30 tsüklit. 30-35 tsüklit on nn hall tsoon, kus positiivne tulemus on juba vaieldav. Alates 35 tsüklist on reeglina tegu mittenakkusliku viirusmaterjaliga ehk nn surnud viirusega.

 

40 ja rohkemate tsüklite juures peetakse meetodit juba ebausaldusväärseks tänu märgatavalt suurenenud valepositiivsete tulemuste osakaalule, mille tingivad ülevõimenduse käigus tekkivad  mutatsioonid, ristreostust, mittespetsiifilised seondumised jpt.

 

Paljud uuringud näitavad, et rohkem kui 32-tsüklilistel PCR analüüsidel ei ole enam kliinilist asjakohasust ja kasutatavad koroonaviiruse PCR testid on 100 kuni 1000 korda tundlikumad, kui need olema peaksid.

 

Hoolimata sellest, et samale probleemile on teiste hulgas viidanud isegi WHO ja CDC, jätkub Eestis ning ka mujal maailmas koroonaviiruse testimine PCR testidega, mille tsüklite arv on vahemikus 38-45.

 

Vaid neid valesti kalibreeritud PCR testide tulemusi ettekäändeks tuues on teadusnõukoda, Terviseamet ja valitsus märkinud terveid inimesi haigeteks, nende igapäevaelu segi paisanud, võtnud nende lastelt võimaluse tavapäraselt koolis, lasteaias ja trennis käia.

 

Ei ole ettevõtlusvaldkonda, mida see pettus ei puudutaks. Töötusenumbrid aina kasvavad, firmad loodavad vaid riigi abile ning sellele, et see jama kiiremini läbi saaks.

 

Inimesi sunnitakse väe ja võimuga maski kandma ja vaktsineerima. Hästi ei suuda ette kujutada kuidas need meetmed aitavad PCR teste õigesse vahemikku häälestada. Valitsus ei tee sellest muidugi kuulmagi.

 

Nende poolne sõnum rõhub vaid sellele, et nakatumise tõusus on süüdi maski- ja vaktsiinivastased, kes on juba justkui rahvavaenlased ning kogu ülejäänud ühiskonna kogunenud ängi ja viha suunab valitsus osavalt nende peale.

 

Valitsus ise laiutab samal ajal käsi, kinnitades, et nemad teevad kõik, mis võimalik, et viirus taanduks, aga näe need isehakanud viroloogid, vandenõuteoreetikud ja lamemaalased rikuvad kõik meie head plaanid ära.

 

Plaan ei ole muidugi meie riigi valitsuse oma vaid Maailma Majandusfoorumi Suure Lähtestamise (Great Reset) kavaga.

Jaga seda lehekülge!

Jälgi meid

Jaga seda lehekülge!

VANGLAPLANEET – Vanglaplaneet.ee