SIIA MAANI JA MITTE KAUGEMALE

Just selline kiri seisab Valklas Eesti Vabadussõja mälestuskivil, mis on sinna püstitatud noore Eesti sõjaväe auks, mis 3. jaanuaril 1919 peatas punaväe senini takistamatu vallutusretke ning sundis selle taganema.

 

Hoolimata vastase suurest arvulisest ülekaalust ja paremast relvastusest, kaitsesid meie esiisad Eesti Vabariigi iseseisvust ja andsid meile võimaluse elada vabal maal, arendada oma kultuuri ning rääkida oma emakeeles.

 

Kuid hetkel on käsil järjekordne rünnak Eesti Vabariigi suveräänsuse vastu. Kui Vabadussõjas rünnati meie riiki kuulipildujate ja suurtükkidega, siis nüüd on tegemist varjatud ründetegevusega, mis on maskeeritud kõlavate loosungite taha. Täna pole ründajateks ei punaarmee ega landesveer, vaid uue maailmakorra ehitajad, kellel rahvusriigid pinnuks silmas on.

 

Õnneks ei ole Vabadussõja aegne vaim kusagile kadunud ja leidub piisavalt eestlaseid, kes on globalistide plaani läbi näinud ning valmis sellel vastu astuma. Kuid seekord ei ole meie relvadeks mitte Mosinid ja Madsenid vaid tõepärase informatsioon levitamine.

 

Vanglaplaneedi Vastupanulikumine on loodud just selleks, et see vastupanu vaim ei hääbuks ning vastupidi, hoopis kasvaks.

 

Liitudes Vanglaplaneedi vastupanuvõitlejatega toetad Vanglaplaneedi tegevust, info levitamist ning võitlust uue maailmakorra tegevuskava vastu. Teie abiga suudame teha rohkem videoid, filme ning intervjuusid informeeritud inimestega, kes hoolivad Eesti tulevikust.

VP Meedia OÜ

AADRESS:
Lossi tn 26-4 Viljandi Viljandimaa 71004

E-post:
vpmeedia@gmail.com

Telefon:
+372 5559 3886

VANGLAPLANEET – Vanglaplaneet.ee