Vitamiin D3 20 000 IU + vitamiin K2 MK7 200 μg

29.00

Sunday Natural vitamiin D3 (koguni 20 000 RÜ-d) koos K2 vitamiiniga. 120 kapslit.

Immuunüsteemi, vereringe, luude ja hammaste toetuseks sobiv optimaalse biosaadavusega vitamiin D3 on lisaainete ja GMO vaba ning sobib taimetoitlastele.

Tellides vähemalt kolm toodet on transport tasuta!

Laost otsas

Kirjeldus

Kasutamine:

Võtke 1 kapsel iga 20 päeva järel koos toiduga.

Tähelepanu

Mitte ületada soovitatud kogust. Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Saksamaa Toitumise Selts soovitab talve jooksul täiskasvanutele manustada vähemalt 800 IU-d D3-vitamiini.

Märkus: Paljud teadlased ja ühingud leiavad, et need soovitatud kogused on liiga väikesed, et efektiivselt ära hoida puudulikkust. Näiteks soovitab Ameerika Endocrine Society võtta vähemalt 1500-2000 IU-d ja Vitamiin D Council (USA) vähemalt 3000-6000 IU-d.

Sunday Natural Vitamiin D3 20 000 IU + vitamiin K2 MK7 200 μg sobib igapäevaste vajaduste katmiseks talvekuudel ja suurte annustega esmaseks raviks.

Säilitamine:

Hoidke toodet jahedas ja kuivas kohas, kaitstuna otsese päikesevalguse ja kuumuse eest.

Koostis

Mikrokristalne tselluloos, MCT õli, Vitamiin E (looduslik d-alfa-tokoferool), Vitamiin D3 (sobib taimetoitlastele), Vitamiin K2 MK7 (All-Trans), HPMC kapsel.

Koostis 20-päevase annuse kohta (1 kapsel) % NRV *
D3-vitamiin 20 000 RÜ (500 µg) 10 000%
K2-vitamiin 200 µg 267%

* % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

Purk sisaldab: 2,400,000 IU Vitamiin D3 + 24,000µg Vitamiin K2

Ei sisalda: suhkruid, laktoosi, gluteeni, säilitusaineid, maitseaineid, sünteetilisi värvaineid ja täiteaineid (nt magneesiumstearaat).

Kvaliteetne, BPA-st ja muudest plastifikaatoritest vaba, valguskindel klaaspakend

Kapsli materjal on taimne tselluloos (HPMC), mis ei sisalda vastuolulisi lisaaineid (karrageen, PEG).

Sunday Natural

Sunday Natural kasutab tuntud tootjate tooraineid, kelle tooted vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele ja pakuvad üksikasjalikke tõendeid materjalide absoluutse puhtuse kohta. Samuti kontrollime regulaarselt oma toodete koostist ja puhtust sõltumatutes laborites.

Sunday Naturali jaoks tähendab looduslikkus seda, et nad ei kasuta kunstlikke ja sünteetilisi lisaaineid ega abiaineid ning kõik nende tooted on GMO vabad.

Sunday Natural kasutab puhast ja ökoloogilist pakendit. Nende tooted on pakendatud kõrge kvaliteediga klaaspudelitesse, mis pakuvad tootele korraliku kaitset ja tagavad, et need ei sisalda plastifikaatoreid, BPA-d või muid kemikaale.

Suurem osa Sunday Naturali toodetest on valmistatud Berliinis. Sellega on tagatud kontroll kogu tootmisprotsessi üle, alates materjalide ostmisest kuni villimiseni ja tarnimiseni välja. Spetsiaalsete protsesside puhul tehakse koostööd valitud HACCP sertifitseeritud tootjatega ELis.

Tooraine ostmisest kuni tootmise ja pakendini, püüab Sunday Natural toota maksimaalset looduslike, puhtaid ja kõrgema kvaliteediga tooteid.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Vitamiin D3 20 000 IU + vitamiin K2 MK7 200 μg”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.