Sunday Natural Vitamiin D3 10 000 RÜ-d 300 tilka (10 ml)

29.00

Organism toodab päikese käes D3 vitamiini, mis on ülioluline immuunsüsteemi korraliku toimimise, luude ja lihaste normaalse talitluse ja veel lugematul hulgal funktsioonide jaoks. Eesti asukoha ja modernse eluviisi tõttu ei ole paljudel juhtudel võimalik saada piisavalt päikest ning organism ei tooda piisavalt D-vitamiini.

Sunday Naturali Vitamiin D3 sisaldab 600 tilka tugevatoimelist, 100% naturaalsest ja kontrollitud toorainest valmistatud D3 vitamiini, mida jätkub kauaks ning mis on GMO ja muude probleemsete lisaainete vaba. Kvaliteetse klaaspipetiga varustatud pudel muudab täpse annustamise eriti lihtsaks ja mugavaks.

Tellides vähemalt kolm toodet on transport tasuta!

Laost otsas

Kirjeldus

Sunday Natural Premium Vitamiin D3
Sunday Natural’i vegan D-vitamiini sisaldavates toodetes kasutatakse kõrgekvaliteedilist Premium-D3 vitamiini kui aktiivset koostisosa, mis toodetakse vastavalt rangetele nõuetele spetsiaalselt Sunday Natural’i jaoks USA-s. Toimeainet iseloomustab eelkõige absoluutne puhtus ja eriti kvaliteetne MCT- kandeõli.

Parem imendumine

D-vitamiin on rasvlahustuv vitamiin ja seda saab organism omandada vaid koos rasvadega. Sunday Natural D-vitamiini on juba lahustatud kõrge kvaliteediga MCT õlis optimaalseks biosaadavuseks ning keha on võimeline seda koheselt omandama. Kui kapslid ja tabletid peavad toimeaine vabastamiseks kehas lahustuma, toimib kookosõli baasil D3-vitamiin viivitamatult ja imendub optimaalselt. Meie õlid on täielikult vabad igasugustest lisanditest ning kandeõli keskmise ahelapikkusega rasvhapped moodustavad iseseisvalt väärtusliku toitaine.

Õlisid on eriti mugav kasutada ja need sobivad ka inimestele, kellel on raske kapsleid või tablette neelata. Kõik meie õlid on varustatud kvaliteetsete klaaspipettidega, mis muudavad täpse annustamise eriti lihtsaks. Erinevalt tilgutipudelitest, mis on sageli raskesti käsitsetavad ja määrduvad kergelt, iseloomustab klaaspipette täiuslik ja puhas käitlemine.

Säilitatavus

Keskkonnasõbralikud klaaspudelid ja kvaliteetne MCT õli tagavad pika säilivusaja.

Kõrgeim kvaliteet ja puhtus

Toode on valmistatud meie Berliinis asuvas tootmisüksuses rangete puhtuse ja kvaliteedistandardite kohaselt. Meie D-vitamiini toodete puhul kasutame vaid kõrgeima kvaliteediga toorainet sertifitseeritud tootjatelt Euroopas ja USAs. Kõiki koostisosi kontrollivad sõltumatud laborid. Loomulikult on meie õlid hüpoallergeenid, GMO-vabad ja mis tahes lisanditeta.

Vitamiin D

Vitamiin D-l on vitamiinide hulgas väga eriline koht. Ühest küljest on see üks väheseid vitamiine, mida me toidu kaudu vaevu tarbime, vaid selle päikese abil nahas toodame, teisalt aga ei ole D-vitamiin klassikalises mõttes vitamiin, vaid pigem hormooni lähteaine.

Erinevalt paljudest teistest vitamiinidest muutub see organismis oluliseks hormooniks, mis kontrollib rakkude funktsiooni ja arvukaid kehaprotsesse. Peaaegu kõikidel keharakkudel on vitamiin D hormoni spetsiifilised retseptorid ja sõltuvad piisava D-vitamiini varustusest.

D-vitamiini puudulikkus on laialt levinud

Keha piisavaks varustamiseks D-vitamiiniga sõltub inimene päikesest. Modernse eluviisi tõttu ei ole paljudel juhtudel võimalik saada piisavalt päikest. Pikad riided, peamiselt siseruumides viibimine, päikesekaitsetoodete kasutamine ja paljud teised tegurid tähendavad, et nahk ei tooda piisavalt D-vitamiini.

Lisaks sellele ei ole oktoobrist märtsini põhjapoolkeral päikesevalgus piisavalt tugev, et stimuleerida D-vitamiini tootmist. Seepärast soovitavad sõltumatud tervishoiuorganisatsioonid, näiteks Saksa Toitumise Selts, kasutada toidulisandeid, eriti talvel. Eriti rasedad naised, imetavad emad, imikud ja eakad on eriti ohustatud D-vitamiini puudusest.

D-vitamiini puudulikkus

D-vitamiin kontrollib otseselt keha rakkude ja elundite funktsiooni. Puudulikkus võib põhjustada mitmesuguseid sümptomeid ja tõsiseid pikaajalisi tagajärgi. Eriti tavalised on immuunsüsteemi häired, luude ja hammaste haigused, lihaste funktsioonide kahjustused ja rakutsükli häired.

Tervisega seotud avaldused D-vitamiini kohta (EFSA sõnul):

D-vitamiini uuritakse endiselt  intensiivselt. Peaaegu iga aasta avastatakse selle erakordse vitamiini uusi toimemehhanisme. Euroopa Liit on siiani avaldanud järgmised väited D-vitamiini kohta:

D-vitamiin aitab kaasa:

•       kaltsiumi ja fosfori normaalsele omandamisele ja tarbimisele;

•       normaalsele kaltsiumi tasemele veres;

•       luude säilimisele;

•       normaalse lihasfunktsiooni säilimisele;

•       tervete hammaste säilimisele;

•       immuunsüsteemi normaalsele toimimisele;

•       D-vitamiinil on rakkude jagunemise funktsioon.

Koostis

MCT õli (kõrgekvaliteediline keskmise ahelapikkusega rasvhapetega kookosõli), vitamiin D3 (vegetaarne, toodetud lambavillast).

Koostisained 10-päevase annuse jaoks (1 tilk) % NRV *
Vitamin D3 10 000 IU (250μg) 5000%

* % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

Kokku: 300 tilka või 3 000 000 RÜ-d / pudel

Kvaliteet ja puhtus

• Ainult toimeained ja kandeõli
• Suhkru, laktoosi, gluteeni, säilitus-, maitse-, värv- ja täiteainete ning magneesiumstearaadi vaba
• Kvaliteetne valguskindel klaaspakend ei sisalda BPA-d ja muid plastifikaatoreid
• Sobib taimetoitlastele ja diabeetikutele

Kasutamine

Annustamine
1 tilk söögikorraga iga 10 päeva tagant

Saksamaa Toitumise Seltsi soovitused
Saksamaa Toitumise Selts soovitab talve jooksul täiskasvanutele manustada vähemalt 800 IE D3-vitamiini.

Märkus: Paljud teadlased ja ühingud leiavad, et need soovitatud kogused on liiga väikesed, et efektiivselt ära hoida puudulikkust. Näiteks soovitab ameerika Endocrine Society võtta vähemalt 1500-2000 IE ja Vitamiin D Council (USA) vähemalt 3000-6000 IE.

Kasutusala
Sunday Natural Vitamin D3 õli 5000 IE sobib igapäevaste vajaduste katmiseks talvekuudel ja suurte annustega esmaseks raviks.

Sunday Natural

Sunday Natural kasutab tuntud tootjate tooraineid, kelle tooted vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele ja pakuvad üksikasjalikke tõendeid materjalide absoluutse puhtuse kohta. Samuti kontrollime regulaarselt oma toodete koostist ja puhtust sõltumatutes laborites.

Sunday Naturali jaoks tähendab looduslikkus seda, et nad ei kasuta kunstlikke ja sünteetilisi lisaaineid ega abiaineid ning kõik nende tooted on GMO vabad.

Sunday Natural kasutab puhast ja ökoloogilist pakendit. Nende tooted on pakendatud kõrge kvaliteediga klaaspudelitesse, mis pakuvad tootele korraliku kaitset ja tagavad, et need ei sisalda plastifikaatoreid, BPA-d või muid kemikaale.

Suurem osa Sunday Naturali toodetest on valmistatud Berliinis. Sellega on tagatud kontroll kogu tootmisprotsessi üle, alates materjalide ostmisest kuni villimiseni ja tarnimiseni välja. Spetsiaalsete protsesside puhul tehakse koostööd valitud HACCP sertifitseeritud tootjatega ELis.

Tooraine ostmisest kuni tootmise ja pakendini, püüab Sunday Natural toota maksimaalset looduslike, puhtaid ja kõrgema kvaliteediga tooteid.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Sunday Natural Vitamiin D3 10 000 RÜ-d 300 tilka (10 ml)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.