Sunday Natural Vitamiin B12 1000 MCG 120 kapslit (MHA retsept)

29.00

Väikesemõõduline kapsel sisaldab kõiki kolme kobalamiini tüüpi(MHA retsept): metüülkobalamiin, hüdroksokobalamiini ja adenosüülkobalamiin. Kõik kolm on 100% looduslikud ja kõrge bioaktiivsusega vitamiin B12 vormid, mis toodetud EL-is kõrge kvaliteediga koostisosadest.

Toode on lisaainete ja GMO vaba ning sobib veganitele. Täiteaine on orgaaniline tatar. Kapsel on želatiini, karrageeni ja PEG ühendite vaba.

Tellides vähemalt kolm toodet on transport tasuta!

Laost otsas

Kirjeldus

Vitamiini B12 on erinevates keemilistes vormides, millest kõigil on erinev efektiivsus. Vitamiin B12 looduslikke ja otseselt efektiivseid vorme nimetatakse bioaktiivseteks koensüümideks.

Sageli kasutatakse sünteetilise vitamiin B12 koostisainena tsüanokobalamiini, millel ei ole otsest vitamiiniefekti ja selle peab keha enne tarvitamist ümber töötlema.

Sunday Natural kasutab ainult looduslikke vitamiin B12 vorme: kaks bioaktiivset koensüümi, metüülkobalamiini ja adenosüülkobalamiini, mis on organismis hädavajalikud mitmesuguste funktsioonide jaoks ning hüdroksokobalamiin, mis on paljudes toitudes leiduv looduslik vitamiin B12 vorm.

MHA-valem ühendab kõik kolm vitamiin B12 looduslikku vormi, sest ka looduses, meie kehas ja toidus esinevad kõik kolm vormi koos. MHA on lühend metüülkobalamiinist, hüdroksokobalamiinist ja adenosüülkobalamiinist – kolmest looduslikust vitamiin B12 (koobalamiin) loomulikust vormist. Kõik kolm täidavad organismis täiesti erinevaid ülesandeid.

Sunday Natural vitamiin B12 toetab normaalseid psühholoogilisi funktsioone, energiavahetust ja ainevahetust, immuun- ja närvisüsteemi talitlust, aitab vähendada väsimust ning kurnatust. Osaleb rakujagunemise protsessis ja aitab kaasa vere punaliblede normaalsele moodustumisele.

See toode on valimistatud Euroopas vastavalt kõrgeimatele puhtuse ja kvaliteedistandarditele.

Vitamiin B12 puudus

B12-vitamiini puudus võib põhjustada kroonilist väsimust, vastuvõtlikkust infektsioonidele, vaimse tervise probleeme, kognitiivseid häireid, raskekujulist aneemiat ja närvide ning aju kahjustusi.

B12-vitamiini nõudlus on suurem kasvuperioodil, raseduse ja imetamise ajal, ravimite regulaarsel tarvitamisel, haiguste ja stressiolukordades, oksüdatiivse stressi korral ning suitsetajatel.

Vitamiin B12 leidub enamasti loomses toidus, näiteks lihas ja piimatoodetes. Taimsed toidud ei sisalda väga palju B12-vitamiini, välja arvatud mõned vetikad, mille puhul on võimalik tuvastada madalat vitamiin B12 sisaldust. Seetõttu on taimetoitlastel ja veganitel oluline tagada piisav B12-vitamiini kogus. Veganite ühendused soovitavad lisada toidule veganitele mõeldud vitamiin B12 toidulisandit.

Koostis

Kõik koostisosad pärinevad EL-ist ning toodetud Euroopas HACCP sertifitseeritud tehastes. Ei sisalda suhkruid, laktoosi, gluteeni, säilitusaineid, maitse-, värv- ja täiteained. Kapsli materjal on taimne tselluloos (HPMC), mis ei sisalda problemaatilisi lisandeid (karrageen, PEG) Kvaliteetne, valguskindel klaaspakend, mis on vaba BPA-st ja muudest plastifikaatoritest. Toode sobib taimetoitlastele, veganitele ja diabeetikutele.

Toitumisalane teave

Koostisained päevase annuse kohta (1 kapsel) NRV *
Vitamiin B12 1000 μg 40.000 %
Metüülkobalamiin 333 μg 13.333 %
hüdroksokobalamiin 333 μg 13.333 %
adenosüülkobalamiin 333 μg 13.333 %

* Vastavalt ELi toitumisalase teabega märgistamise direktiivile

Kasutamine

1 kapsel päevas 200 ml veega, pool tundi enne sööki.

Saksamaa Toitumisteaduse Selts soovitab täiskasvanutele tarbida vähemalt 3 μg B12-vitamiini päevas.Lastel vanuses 1 kuni 7 aastat on vajadus vahemikus 1 kuni 1,5 μg päevas.

Keha omastab toidust ja toidulisanditest tegelikult ainult osa vitamiinist B12. Sunday Natural vitamiini B12 MHA 1000 μg imendub kehasse umbes 10-12 μg B12 vitamiini.

Kuid näiteks mao ja soolestiku kahjustuste korral võivad need kogused veelgi vähendada. Lisaks on arvukalt ravimeid ja keskkonna toksiine, mis takistavad vitamiini B12 imendumist ja vajadus selle järele on suurem. Sama kehtib näiteks infektsioonide, stressi, raseduse ja imetamise korral.

Sunday Natural vitamiin B12 MHA valem 1000μg on soovitav kasutada:

  • raseduse ja imetamise ajal
  • vanemas eas
  • B12-vitamiini defitsiidi korral
  • ravimite regulaarsel tarvitamisel
  • füüsilise, emotsionaalse või vaimse stressi korral
  • suurema töö ja treeningkoormusega perioodil
  • haiguse ja  haigusest taastumise korral
  • ebatervisliku elustiili korral (nt suitsetamine, alkohol)

Säilitamine

Vitamiin B12 on valguse suhtes tundlik. Hoidke toodet otsese päikesevalguse ja kuumuse eest pimedas, jahedas ning kuivas kohas.

Tähelepanu

Ärge ületage soovitatavat ööpäevast kogust. Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitu. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Sunday Natural

Sunday Natural kasutab tuntud tootjate tooraineid, kelle tooted vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele ja pakuvad üksikasjalikke tõendeid materjalide absoluutse puhtuse kohta. Samuti kontrollime regulaarselt oma toodete koostist ja puhtust sõltumatutes laborites.

Sunday Naturali jaoks tähendab looduslikkus seda, et nad ei kasuta kunstlikke ja sünteetilisi lisaaineid ega abiaineid ning kõik nende tooted on GMO vabad.

Sunday Natural kasutab puhast ja ökoloogilist pakendit. Nende tooted on pakendatud kõrge kvaliteediga klaaspudelitesse, mis pakuvad tootele korraliku kaitset ja tagavad, et need ei sisalda plastifikaatoreid, BPA-d või muid kemikaale.

Suurem osa Sunday Naturali toodetest on valmistatud Berliinis. Sellega on tagatud kontroll kogu tootmisprotsessi üle, alates materjalide ostmisest kuni villimiseni ja tarnimiseni välja. Spetsiaalsete protsesside puhul tehakse koostööd valitud HACCP sertifitseeritud tootjatega ELis.

Tooraine ostmisest kuni tootmise ja pakendini, püüab Sunday Natural toota maksimaalset looduslike, puhtaid ja kõrgema kvaliteediga tooteid.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Sunday Natural Vitamiin B12 1000 MCG 120 kapslit (MHA retsept)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.