Sunday Natural Täielik Aminohapete Kompleks 240 kapslit

39.00

Täielik Aminohapete Kompleks on 8 olulise aminohappe optimaalne segu, mis on suure biosaadavusega (imendub juba 23 minutiga), kergesti seeditav ja madala kalorisisaldusega.

Kääritamise teel saadud aminohapped on taimset päritolu ning lisaainete, soja ja GMO vabad.

Sobib Ideaalselt veganitele ja inimestele, kellel on suurem valguvajadus (nt sportlased).

Tellides vähemalt kolm toodet on transport tasuta!

Laost otsas

Kirjeldus

Täielik Aminohapete Kompleks on kaheksast inimesele asendamatust aminohappest koosnev kõrge biosaadavusega optimaalne segu, mis sisaldab leutsiini, isoleutsiini, valiini, metioniini, lüsiini, fenüülalaniini, treoniini ja trüptofaani.

Täielik Aminohapete Kompleks sobib väga hästi suurenenud aminohapete vajaduse katmiseks suurenenud koormuse (nt treeningu) ajal ja veganitele ning taimetoitlastele. Suurenenud vajadus valkude järele, tekib ka pärast suuremaid vigastusi ja operatsiooni ning raseduse ajal.

Kõrgeim kvaliteet ja puhtus

Toode on toodetud kõrgeima puhtusastmega ja kvaliteedistandarditega ELis HACCP sertifitseeritud tehastes. See ei sisalda fruktoosi, laktoosi ja gluteeni, on GMO vaba ja toodetud ilma lisanditeta.

Kasutamine

Annustamine
Võtke 1-5 kapslit päevas koos 200 ml veega.

Märkus: Vastavalt WHO juhistele piisab aminohapete vajaduse katmiseks 5-st kapslist päevas. Suurenenud vajaduse korral võtke 5 kapslit kolm korda päevas, mis võrdub 10 g puhaste aminohapetega.

Tähelepanu
Mitte ületada soovitatud kogust. Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Pakend
Toode on pakendatud valguskindlasse pruuni klaaspakendisse, mis tagab BPA ja teiste plastifikaatorite vabaduse.

Säilitamine
Hoidke toodet jahedas ja kuivas kohas, kaitstuna otsese päikesevalguse ja kuumuse eest.

Koostis

L-leutsiin, L-valiin, L-isoleutsiin, L-lüsiin HCl, L-fenüülalaniin, L-treoniin, L-metioniin, L-trüptofaan, HPMC (kapsel).

Koostis ühe päevase annuse kohta (5 kapslit) % NRV *
L-leutsiin 650 mg
L-valiin 550 mg
L-isoleutsiin 475 mg
L-lüsiin-HCI 475 mg
L-fenüülalaniin 425 mg
L-treoniin 350 mg
L-metioniin 225 mg
L-trüptofaan 125 mg

* % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

Üks kapsel sisaldab:  655 mg aminohappeid
Kokku (1 purk): 157 200 mg aminohappeid

Kapsli materjal on taimne tselluloos (HPMC), mis ei sisalda vastuolulisi lisaaineid (karrageen, PEG).

Ei sisalda: suhkruid, laktoosi, gluteeni, säilitusaineid, maitseaineid, sünteetilisi värvaineid ja täiteaineid nagu magneesiumstearaat.

Sunday Natural

Sunday Natural kasutab tuntud tootjate tooraineid, kelle tooted vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele ja pakuvad üksikasjalikke tõendeid materjalide absoluutse puhtuse kohta. Samuti kontrollime regulaarselt oma toodete koostist ja puhtust sõltumatutes laborites.

Sunday Naturali jaoks tähendab looduslikkus seda, et nad ei kasuta kunstlikke ja sünteetilisi lisaaineid ega abiaineid ning kõik nende tooted on GMO vabad.

Sunday Natural kasutab puhast ja ökoloogilist pakendit. Nende tooted on pakendatud kõrge kvaliteediga klaaspudelitesse, mis pakuvad tootele korraliku kaitset ja tagavad, et need ei sisalda plastifikaatoreid, BPA-d või muid kemikaale.

Suurem osa Sunday Naturali toodetest on valmistatud Berliinis. Sellega on tagatud kontroll kogu tootmisprotsessi üle, alates materjalide ostmisest kuni villimiseni ja tarnimiseni välja. Spetsiaalsete protsesside puhul tehakse koostööd valitud HACCP sertifitseeritud tootjatega ELis.

Tooraine ostmisest kuni tootmise ja pakendini, püüab Sunday Natural toota maksimaalset looduslike, puhtaid ja kõrgema kvaliteediga tooteid.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Sunday Natural Täielik Aminohapete Kompleks 240 kapslit”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.