Sunday Natural Orgaaniline Foolhape 800 μg 120 kapslit

29.00

India sidrunikoorest saadud orgaaniline foolhape (L-metüülfolfaat), mis sobib igapäevaseks kasutamiseks. Toode on laboratoorselt testitud, ilma lisaaineteta, GMO vaba ja sobib veganitele ning diabeetikutele. Toodetud Saksamaal.

Tellides vähemalt kolm toodet on transport tasuta!

Laost otsas

Kirjeldus

Immuunsüsteem: Folaat aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele funktsioonile.

Energia: Folaat aitab vähendada väsimust ja keskendumisvõime puudumist.

Psüühika: Folaat aitab kaasa psüühika normaalsele funktsioneerimisele.

Rakkude jagunemine: Folaat osaleb rakkude jagunemisel ja RNA ning DNA sünteesil.

Veri: Folaat aitab kaasa normaalsele vere moodustumisele.

Aminohapete süntees: Folaat aitab kaasa normaalsele aminohapete sünteesile organismis.

Rasedus: Folaat aitab kaasa loote kasvule. Madal foolhappe tase on riskifaktor defektide ilmnemisel loote arengus.

Foolhape on väga oluline vitamiin, mis täidab mitmeid olulisi raku ainevahetuse ülesandeid. Foolhape on oluline DNA sünteesimiseks ja seega kõigi rakkude jagunemise protsesside jaoks. Samal ajal mängib see siiski keskset rolli metüleerimistsüklis, mis mõjutab lugematuid füüsilisi protsesse, nagu genoomi kontroll, hormoonide ja neurotransmitterite süntees, valgu ainevahetus ja immuunsüsteem.

Looduslik ja bioaktiivne foolhape

Kõik foolhappe vormid ei ole sama efektiivsed. Tegelikult on tavaline foolhape sünteetiline aine, mida looduses ei esine ja mida peab keha kõigepealt töötlema, et seda bioloogiliselt aktiivse foolhappena kasutada.

Sunday Naturali orgaaniline foolhape pakub bioloogiliselt aktiivset foolhapet (looduslik L-5 metüülfolaat), mis pärineb India orgaanilisest sidrunikoorest. Seda puhtalt taimset folaati iseloomustab selle optimaalne efektiivsus ja eriti kõrge biosaadavus.

Sunday Naturali orgaaniline folaat ekstraheeritakse mahepõllumajanduslikult kasvatatud, toitainetes sisalduvate India sidrunite koorest. Toorainete tootmisel säilib tooraine looduslik puhtus ning ei sisalda lahusteid ja muud keemilisi lisandeid.

Kvaliteetne täiteaine

Tselluloosi asemel kasutame täiteainena toitainerikkaid orgaanilist tatart, mis lisaks arvukatele B-vitamiinidele pakub ka väärtuslikke mineraale ja olulisi aminohappeid.

Kõrgeim kvaliteet ja puhtus

Tooraine valmistati India kõrgeima puhtusastme ja kvaliteedistandardite kohaselt. Kapseldamine ja täitmine toimub tootmisettevõttes Berliinis. See on gluteeni-, laktoosi- ja GMO-vaba, sobib veganitele ning toodetud ilma lisanditeta.

Foolhappe vajadus

Foolhape või folaat on B-vitamiinide rühma oluline vitamiin, mida tuleb iga päev piisavas koguses täiendada. Foolhape on oluline kõigis kasvu- ja arenguprotsessides, eriti vere, rakkude ja geneetilise materjali moodustamisel. Foolhappe täiskasvanute ametlik päevane nõue on Euroopa ametiasutuste poolt 200 μg, Saksa toitumisühing (DGE) soovitab täiskasvanutel keskmiselt 300 μg ning suurenenud vajaduste korral isegi rohkem. Rasedatel 550 μg ja rinnaga toitvatel naistel 450 μg.

Foolhappe puudus on väga laialt levinud ning selle peamised põhjused on:

  • ebapiisav tarbimine igapäevase toidu kaudu
  • teatud ravimite võtmine (nt reuma ravimid, rasestumisvastased tabletid, vähiravimid)
  • neeru- või maksahaigused
  • suur alkoholitarbimine
  • rasked seedehäired (nt gluteeni talumatus)
  • aktiivne sportimine või stress
  • suitsetamine
  • aneemia
  • raseduse ja imetamise ajal

Foolhappevaegus

Püsiv foolhappe puudus põhjustab häireid rakkude kasvus, närvisüsteemis, neurotransmitterite ja hormoonide sünteesis, vere moodustumisel ning immuunsüsteemi funktsioonis. Foolhappe puudulikkuse tekitatud aneemia sümptomid on kiire väsimus, õhupuudus ja / või nõrkus. Lisaks võib foolhappe puudulikkus põhjustada selliseid sümptomeid nagu ärrituvus, agressiivsus, mäluhäired, ärevus ja depressioon.

Kasutamine

Annustamine
Võtke 1 kapsel päevas koos 200 ml veega tund aega enne sööki.

Vastunäidustused
Foolhape on ülitundlikkuse korral vastunäidustatud. Aneemia korral ei tuleks foolhapet manustada koos vitamiiniga B12.

Tähelepanu
Mitte ületada soovitatud kogust. Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Pakend
Toode on pakendatud valguskindlasse pruuni klaaspakendisse, mis tagab BPA ja teiste plastifikaatorite vabaduse.

Säilitamine
Hoidke toodet jahedas ja kuivas kohas, kaitstuna otsese päikesevalguse ja kuumuse eest.

Koostis

Orgaaniline sidruni kooreekstrakt (5% folaat), orgaaniline tatar, HPMC kapsel.

Koostis ühe päevase annuse kohta (1 kapsel) % NRV *
Sidruni kooreekstrakt 8 mg
     sellest foolhape 800 μg 400%
Tatrapulber 200 mg

* % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

Üks kapsel sisaldab:  800 μg foolhapet

Kokku (1 purk): 96,000 μg foolhapet

Kapsli materjal on taimne tselluloos (HPMC), mis ei sisalda vastuolulisi lisaaineid (karrageen, PEG).

Ei sisalda: suhkruid, laktoosi, gluteeni, säilitusaineid, maitseaineid, sünteetilisi värvaineid ja täiteaineid nagu magneesiumstearaat.

Sunday Natural

Sunday Natural kasutab tuntud tootjate tooraineid, kelle tooted vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele ja pakuvad üksikasjalikke tõendeid materjalide absoluutse puhtuse kohta. Samuti kontrollime regulaarselt oma toodete koostist ja puhtust sõltumatutes laborites.

Sunday Naturali jaoks tähendab looduslikkus seda, et nad ei kasuta kunstlikke ja sünteetilisi lisaaineid ega abiaineid ning kõik nende tooted on GMO vabad.

Sunday Natural kasutab puhast ja ökoloogilist pakendit. Nende tooted on pakendatud kõrge kvaliteediga klaaspudelitesse, mis pakuvad tootele korraliku kaitset ja tagavad, et need ei sisalda plastifikaatoreid, BPA-d või muid kemikaale.

Suurem osa Sunday Naturali toodetest on valmistatud Berliinis. Sellega on tagatud kontroll kogu tootmisprotsessi üle, alates materjalide ostmisest kuni villimiseni ja tarnimiseni välja. Spetsiaalsete protsesside puhul tehakse koostööd valitud HACCP sertifitseeritud tootjatega ELis.

Tooraine ostmisest kuni tootmise ja pakendini, püüab Sunday Natural toota maksimaalset looduslike, puhtaid ja kõrgema kvaliteediga tooteid.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Sunday Natural Orgaaniline Foolhape 800 μg 120 kapslit”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.