Raamatud

Ajasilmus – David Icke

David Icke on juba üle kümne aasta hoiatanud ülemaailmse fašistliku riigi, natsliku Saksamaa globaalversiooni loomise plaanide eest. Selles riigis hoiab inimesi vangis kõige olulisemate vabaduste mahasurumisele ning totaalsele kontrollimisele ja jälgimisele rajanev Suure Venna diktatuur. Inimesed mõistavad, et Suur Vend pole enam “tulekul”. Ta on juba kohal

Icke koondab selle vandenõu paljude tahkude avamiseks oma mahukad teadmised. Ta alustab “viie meele” maailmast, paljastades üksikasjalikult 11. septembri sündmuste varjus peitunud salajased jõud, meetodid ja tegevuskava, avades “terrorismivastase sõja”, Iraagi ründamise ning Põhja-Aafrikas, Lähis-Idas ja mujalgi kavandatavate vallutuste tausta. Edasi uurib Icke muudest dimensioonidest pärit “inimestest” manipuleerijate ja nende põimuvate vereliinide seoseid, mis said alguse juba muinasmaailmas. Ja siis avab ta, kuidas reaalsusetunne – see, mida meie “reaalseks” peame – on meie mõistusse sisendatud, ehkki me arvame, nagu mõtleksime ise.

 

Mina olen mina! Ma olen vaba! – David Icke

Robotite teejuht vabaduse juurde.

Oma uues raamatus näitab David Icke, raamatu “Matrix´i lapsed” autor, kui õõnsad ja naeruväärsed on inimkonda hukutavad hirmud, süütunne, vimm ja piirangud ning pakub võtit vaimse ja emotsionaalse vabanemise jaoks. Icke toob avalikkuse ette teabe maailmakuulsate poliitikute ja “meelelahutajate” peaaegu sõnulseletamatu tegevuse ja toimetamiste kohta.

 

Matrix´i lapsed – David Icke

Lugu sellest, kuidas interdimensionaalne rass on valitsenud maailma juba aastatuhandeid – ning teeb seda praegugi.

Oleme sündinud maailma, mida kontrollivad nähtamatud jõud, mis on nakatanud ja manipuleerinud inimkonda tuhandete aastate jooksul. Ei, tegu pole mitte käsikirjaga mõnele Hollywood´i filmile. See kõik toimub meiega just PRAEGU. Sa võid vaadata enda ümber ja mõelda, et see kõik on “reaalsus”.

Kuid tegelikult elad sa illusioonis – illusioonis, mis on loodud, et hoida sind vaimses, emotsionaalses ja hingelises vangikongis. David Icke paljastab neid jõude ja inimkontrolli meetodeid, tuues nähtavale fantastilise ülemaailmse manipulatsioonivõrgustiku, mida juhivad jõud väljastpoolt seda füüsilist reaalsust.

Ta paljastab peidetud veresidemed, mille kaudu olendid teistest dimensioonidest elavad ja toimetavad nähtamatutena meie keskel; ta näitab kuidas need tänapäeva kuningaperede, poliitiliste- ja majandusjuhtide veresidemed on pärit iidsetelt kuninglikelt suguvõsadelt. raamatu kaanelt

 

Ääretu Armastus on Ainus Tõde Kõik Muu on Illusioon – David Icke

Reaalseks peetava Matrix-maailma paljastamine.

Miks on “maailm” virtuaalsuse mäng, mis eksisteerib ainult seetõttu, et meie usume seda eksisteerivat? Päris lihtsalt, seda kinnitab uusim avastus! Mitte kunagi varem pole ainuski raamat pajatanud nii selgelt, miks “füüsiline” reaalsus on lihtsalt illusioon, mis eksisteerib ainult meie ajus.

Raamatu iga lehekülg lahendab niinimetatud elumõistatusi. Kes me oleme? Mida me teeme? Mis on inimkeha ja kuidas see võib lakata “vananemast”? Kes kontrollib meie reaalsust? Miks on nii palju sõdu, nälga, kannatusi ja stressi? Mis on “mõistus” ja “emotsioon” ning miks need valitsevad meid? Kes lõi religiooni ja mida selle eelkõnelejad tegelikult jumaldavad? Kõiki neid ja paljusid muid küsimusi selgitatakse pädevalt ning harva-nähtava, koguni enneolematu lihtsusega.

 

Salaühingute käsiraamat – Michael Bradley

Selles raamatus uurib autor maailma majandus- ja poliitikahierarhia varjus peituvaid saladusi, jälgib viimase kahe tuhande aasta jooksul ajalugu vorminud 21 salaühingu juuri ning kirjeldab ilmsiks tulnud vapustavaid asjaolusid, mis avavad nende praeguse üleilmse võimu tegeliku ulatuse. Tutvustatakse salaühingute riitusi ja saladusi, okultseid sümboleid, isikukultusi ja salaplaane. Nende peidetud jõustruktuuride vandenõu kujundab toimuvat ja määrab meie tulevikku.

 

Võla impeerium. Eepilise finantskriisi tekkimine. – Bill Bonner

“Võla impeerium” on fantastiline raamat. See on läbi-mõeldud, erudeeritud, vaimukas, hästi kirjutatud, praktiline ja täpne. Kui Sinu rahanduslik käeköik Sulle korda läheb, loe see kaanest kaaneni läbi. Kohe!

 

 

Auk – Drew Wilson

Parvlaeva Estonia hukust 28. septembril 1994. a. teise nurga alt.

Raamat uurib alternatiivseletusi, arvestades Nõukogude ajale järgnenud kaost ning lähtudes teooriast, et Estonia keresse tekkis kokkupõrke ja plahvatuse tagajärjel auk.

 

 

Vaktsineerimise alternatiivid – Zoltan Rona

Vaktsineerimise alternatiivid ei proovi muuta lugeja senist seisukohta vaktsiinide vajalikkusest, vaid annab teada looduslikest ja turvalistest alternatiividest. See info on vajalik kõikidele lapsevanematele, kellel pidevalt keerlevad peas küsimused Kas vaktsineerida oma last või mitte?, Kas vaktsineerimine on ohutu või ohtlik?, Kas vaktsineerimisel on olemas looduslikke alternatiive?.
Raamatus käsitletavad teemad:

Kuidas vaktsiinid organismis toimivad
Vaktsiinide koostis ja ohtlikud lisandid
Seos autoimmuunsete haigustega
Immuunsüsteemi tugevdamine
Homöopaatilised ravimid
Millised on vaktsineerimise alternatiivid

 

Vaktsineerimine. Varjatud tõde – Michel Georget

Ei ole vist teist valdkonda meditsiinis, mille üle vaieldaks rohkem ja kirglikumalt kui vaktsineerimine. Arvamused vaktsineerimisest kipuvad olema vastandlikud – ägedast vastuseisust kuni lugupeetud doktorite autoriteetsete kinnitusteni kaitsesüstimise ohutusest ja vaieldamatust vajalikkusest.

Akadeemilistest meditsiinilistest teadmistest eemalseisvad nö tavalised inimesed kaotavad kergeti pea selles faktide virr-varris ja demagoogias, mis kaasneb nende vaidlustega, ei suuda neis järge pidada ega teha kaalutletud otsuseid.
Molekulaarbioloogia professor Michel Georget on nende eest ära teinud raske ja peaaegu võimatuna näiva töö – põhjalikult uurinud vaktsineerimist puudutavat teaduslikku ja statistilist materjali, detektiivi kannatlikkusega võrrelnud dokumente, ajanud pooltõdede ja kuulujuttude keskel tõe jälgi ning toob oma teoses Vaktsineerimine, Varjatud tõde lugeja ette selle hiiglasliku töö tagajärjed. Ta paljastab mehhanisme, mida kasutavad vaktsineerimise pooldajad, et manipuleerida inimesi käituma soovitud viisil. Lugeja ei ole enam üksi, ta saab toetuda soliidsele teaduslikule faktoloogiale ning teha selle põhjal otsused iseenda ja oma lähedaste tervise huvides.

 

Paraspioonid – Jim Marrs

Raamat viib lugeja USA armee kunagise ülisalajase kaugvaatlusüksuse kulisside taha, et näidata, kuidas sõjavägi kasutas selgeltnägemisvõimet nii relva kui ka tööriistana. Ehkki kaugvaatlustehnikat arendati mitme valitsusasutuse, sealhulgas CIA, eestvõttel ja järelevalve all, polnud suurem osa ameeriklasi sellest enne käesoleva teose ilmumist midagi kuulnud. Möödunud sajandi seitsmekümnendatel aastatel moodustas USA armee Kongressi toetusel ülemeeleliste võimetega inimestest väikese kaugvaatlejate rühma. Need sõdurid/paraspioonid väljusid kehast, et luusida ringi Nõukogude sõjaväeosades ja Kremli koridorides, nendega peeti nõu, et ära hoida Nõukogude Liidu kavandatud atentaat president Ronald Reaganile. Kui Ühendriigid valmistusid 1991. aastal Lahesõjaks, tungisid nad Iraagi relvapeidikutesse. Raamatus räägitakse ka mõistatuslikest toimikutest, mis kajastavad meie planeedi tulevikku, ufo-saladusi jms.

 

3 thoughts on “Raamatud

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>