12 küsimust Martin Helmele

Peeter Proos | Vanglaplaneet

Järjest enam inimesi  maailmas mõistab, et kartellipoliitikutest globalistide marionetid on ohtlikud kuna nad täidavad vaid globaalse finants- ja võimueliidi ühte peamist eesmärki – kaotada rahvusriigid ning kehtestada maailmavalitsus. Inimeste teadlikkuse tõus on tinginud selle, et mitmes riigis on võimule asunud poliitilised jõud, kes globalistide tegevuskavale vastu astuvad.

Muidugi mõista ei ole tegemist lihtsa võitlusega, sest globalistid panevad kõik mängu, et oma võimupositsiooni säilitada. Igaühte, kes nende tegevuskava elluviimist takistada püüab, süüdistatakse just selles, millega globalistid ise pidevalt tegelevad ehk siis viha ja vägivalla õhutamises.

Kasutades oma peamist relva, milleks on massimeedia, on globalistid suutnud maalida vabadust ja õiglust pooldavatest poliitilistest jõududest pildi kui koletistest, keda peab kartma kui tuld. Me näeme kuidas seda sama taktikat kasutatakse Itaalias Salvini, Ameerikas Trumpi ja Brasiilias Bolsonaro vastu. Eestis tehakse seda sama Eesti Konservatiivse Rahvaerakonnaga.

Vanglaplaneet uuris EKRE fraktsiooni juhi Martin Helme käest, et miks kartellierakonnad neid kardavad, mida nad arvavad globalismist, rändekriisist, peaminister Ratase Bilderbergi käigust ja mitme teise teema kohta.  Kõike seda on võimalik vaadata ja kuulata alljärgnevatest videodest.


Et midagi olulist ei jääks märkamata, liitu palun Vanglaplaneedi uudiskirjaga! [ALO-EASYMAIL-PAGE]
Kui soovid Vanglaplaneedi tegemistele hoogu juurde anda, on Sul võimalik teha seda toetuse näol:

Pangaülekandega

VP Meedia OÜ
EE727700771003167567

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.